fbpx
Спрощено механізм виходу виробників ОПК на міжнародний ринок

Спрощено механізм виходу виробників ОПК на міжнародний ринок

Експорт Кабінет Міністрів ОПК Україна Укроборонпром

Кабінет Міністрів України спростив механізм виходу українських виробників військового призначення на міжнародний ринок.

Відповідне рішення було оприлюднено на сайті Уряду.

Сталось це сьогодні 8 квітня коли ж було прийнято рішення скасувати зобов’язання суб’єктів господарювання, яким надані повноваження на експорт товарів військового призначення, здійснювати маркетинг ринку збуту і встановлювати зовнішні ціни на товари військового призначення за погодженням з ДК “Укроборонпром”.

Відтепер, суб’єкти господарювання, що отримали повноваження на експорт військової продукції, на практиці отримають право повноцінного самостійного виходу на зовнішні ринки без узгодження цін та маркетингової політики з державним концерном.

Офіційна делегація Міністерства оборони Королівства Таїланд під час відвідин Державного підприємства «Київський бронетанковий завод» та демонстрації зразків українського ОПК 14 червня 2019 року

Реалізація постанови дозволить:

  • демонополізувати процеси зовнішнього ціноутворення;
  • створити рівні умови щодо самостійного здійснення зовнішньоекономічної діяльності;
  • усунути штучні бар’єри, які призводять до зайвого витрачання ресурсів та часу підприємствами оборонно-промислового комплексу;
  • підвищити конкурентоспроможність вітчизняної продукції військового призначення на міжнародному ринку озброєння та військової техніки.

Раніше стало відомо, що Державний концерн “Укроборонпром” може позбутися функції регулювання ціни на продукцію для приватних компаній ОПК, що мають дозвіл на проведення імпортно-експортних операцій товарів військового призначення.

Метою проекту постанови є врегулювання питання демонополізації процесів зовнішнього ціноутворення та зобов’язання здійснювати маркетинг ринку збуту при експорті суб’єктами господарювання товарів військового призначення, за погодженням з концерном.

Також у листопаді 2019 року Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендував Верховній Раді ухвалити за основу доопрацьований проєкт закону про оборонні закупівлі.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Експорт Кабінет Міністрів ОПК Україна Укроборонпром