fbpx
Спущено на воду другий корабель OPV-87 для Аргентини

Спущено на воду другий корабель OPV-87 для Аргентини

Naval Group Аргентина ВМС Аргентини Патрульний корабель Суднобудування Флот Франція

У Франції відбулася церемонія спуску на воду другого патрульного корабля «Piedrabuena» прибережної зони проєкту OPV-87 «Gowind», призначеного для ВМС Аргентини.

Про це повідомляє видання Militaryleak.

«Piedrabuena» має велику зовнішню схожість з побудованим у Франції «Naval Group» кораблем «L’Adroit», який після передачі ВМС Аргентини був перейменований в «Bouchard».

14 лютого 2019 року компанія «Naval Group» повідомила про вступ в силу контракту на поставку ВМС Аргентини чотирьох патрульних кораблів після отримання початкового платежу в розмірі 112,454 млн євро. Загальна вартість узгодженої у 2018 році продажі оцінюється в 319,034 млн євро.

Контракт передбачає проведення ремонту, технічного обслуговування, адаптацію відповідно до вимог ВМС Аргентини та поставку корабля «L’Adroit» (зі складу ВМС Франції), а також будівництво трьох нових патрульних кораблів проєкту OPV-87 «Gowind» у Франції.

Корабель «Piedrabuena» класу OPV-87 «Gowind». Серпень 2020. Фото з відкритих джерел

Кораблі здатні виконувати безліч завдань, в основному пов’язаних з морським патрулюванням економічних зон.

«Naval Group» керує програмою в цілому, проєктуванням, а також інтеграцією системи бойового управління «Polaris». Компанія адаптувала до вимог ВМС Аргентини спущений на воду у 2011 році «L’Adroit».

Він був переданий командуванню Військово-морських сил Аргентини 6 грудня 2019 року. Поставку трьох нових кораблів виконає «Kership» (спільне підприємство «Naval Group» і французької суднобудівної компанії «Piriou»).

У квітні 2019 року на підприємстві компанії «Piriou»в Конкарно почалося будівництво першого нового корабля OPV-87 класу «Gowind», призначеного для постачання ВМС Аргентини.

Патрульний корабель «L’Adroit». Фото: З відкритих джерел

Як передбачається, нові кораблі серії будуть передані замовнику протягом 2021-2023 рр.

OPV-87

Довжина кораблів OPV-87 ВМС Аргентини складе 87 м, максимальна ширина – 14 м, водотоннажність – 1650 т.

Кораблі будуть оснащені двома дизельними двигунами «Anglo Belgian Corporation» V12 (5,6 МВт), розрахункова максимальна швидкість – 21 вузол, дальність плавання – 7 тис. морських миль, автономність – 21 добу, екіпаж – 30-40 осіб.

Корабель буде обладнаний злітним майданчиком для застосування вертольота. Вивчається можливість установки на борту телескопічного ангара. На борту також можуть розміститися дві 9-метрові надувні шлюпки з жорстким корпусом (RHIB).

Всі чотири кораблі будуть оснащені дистанційно керованим бойовим модулем MARLIN-WS (Modular Advanced Remotely-controlled Lightweight Naval Weapon Station) компанії «Leonardo» з 30-мм гарматою. Корпуси кораблів будуть посилені для можливості їх використання в холодних водах південних морів.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Naval Group Аргентина ВМС Аргентини Патрульний корабель Суднобудування Флот Франція