fbpx
США купують “бойові кукурузники”

США купують “бойові кукурузники”

AT-6 Embraer Super Tucano Авіація Закупівлі ПС США США Штурмовики

Військово-повітряні сили США опублікував фінальний запит на купівлю легких штурмовиків Textron Aviation AT-6 и Sierra Nevada /Embraer A-29.

Про це йдеться в офіційному прес-релізі

Заплановано придбати два-три легких штурмовика в рамках Національної оборонної стратегії.

Укладення контракту очікується до кінця року для А-29, та на початку 2020 року для АТ-6.

Textron Aviation AT-6 буде використовуватися Повітряним бойовим командуванням на військово-повітряній базі «Нелліс», штат Невада, для продовження тестування та розробки оперативної тактики та стандартів, що покращить взаємодію з міжнародними партнерами.

Легкий штурмовик Textron Aviation AT-6

Nevada /Embraer A-29 Super Tucano буде використовуватися на авіабазі Хурлберта у штат Флорида, Командуванням спеціальних операцій ВПС для розробки пілотної програми інструкторів для задоволення збільшених запитів від країн-партнерів.

Нагадаємо, що легкий штурмовик EMB-314 Super Tucano — це розробка бразильської компанії Embraer. Спочатку планувалось, що літак буде використовуватися як навчальний, проте згодом було доопрацьовано під легкий турбогвинтовий штурмовик.

На початку серпня Делегація Повітряних Сил ЗС України на чолі з командувачем – Сергієм Дроздовим під час відвідувань Бразилії вже ознайомилися з легкими турбогвинтовими штурмовиками Embraer EBN-314 Super Tucano.

Згодом за підсумками зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським в Японії, президент Бразилії Жаїр Болсонару, заявив про зацікавленість України в бразильських літаках Super Tucano.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

AT-6 Embraer Super Tucano Авіація Закупівлі ПС США США Штурмовики