fbpx
США обирають тактичні машини за програмою Infantry Squad Vehicles

США обирають тактичні машини за програмою Infantry Squad Vehicles

Flyer GM Defense Oshkosh Defence Polaris SAIC Автотехніка Закупівлі Позашляховик Світ США

Армія США планує підписати трирічний контракт на поставку більше 1000 надлегких машин для піхоти за програмою Infantry Squad Vehicles (ISV).

Про це повідомляє Ukrainian Military Pages.

Угода буде підписана за результатами випробувань та відповідного тендера, переможця яких визначать вже у червні 2020 року.

Серед вимог до майбутньої машини ISV – вага, вона не має перевищувати 5000 фунтів (2 268 кг). Також ISV має забезпечувати перевезення дев’яти бійців у повному спорядженні, а його транспортування зможе здійснюватися на зовнішній підвісці гелікоптерів UH-60 Black Hawk, а габарити дозволяти перевезення всередині CH-47 Chinook.

Минулого літа армія обрала трьох підрядників – GM Defense, спільні команди Oshkosh Defense і Flyer Defense та SAIC (Science Applications International Corp) і Polaris, які отримали по 1 млн доларів на два прототипи. Машини з’явились у листопаді та були оцінені на Абердинському випробувальному полігоні. Після випробувань, які закінчилися в грудні, прототипи відправили на другий раунд випробувань у Форт-Брегг (Північна Кароліна).

Машина розроблена GM Defense за програмою ISV

Прототип Infantry Squad Vehicles від GM Defense базується на пікапі Chevrolet Colorado ZR2. Машина оснащена 186-сильним, 2-літровим дизелем та шестиступеневою автоматичною коробкою передач.

Включає 70% серійних компонентів з комерційних зразків автомобілів (commercial-off-the-shelf, COTS), включаючи високопродуктивні деталі, розроблені і перевірені інжинірингом Chevy Performance, зокрема довгохідні амортизатори Multimatic DSSV, задні листові ресори, передні верхні важелі управління, напіввісі, сталевий карданний вал, захист днища тощо.

Команда Oshkosh Defence і Flyer представила за програмою Infantry Squad Vehicles машину, що на 95% взаємосумісний з двома попередніми тактичними машинами від Flyer, які вже використовуються Командуванням спеціальних операцій (USSOCOM) – GMV 1.1 (M1288) та армією США – A-GMV (M1297) в якості тимчасового рішення ISV.

Тактичний транспортний засіб від Oshkosh Defence та Flyer

SAIC-Polaris запропонував для програми Infantry Squad Vehicles вже перевірене, готове до виробництва рішення – DAGOR, яке було випробувано, сертифіковане та передане оперативним підрозділам Збройних силах США та їх союзникам з 2015 році.

DAGOR від SAIC-Polaris


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Flyer GM Defense Oshkosh Defence Polaris SAIC Автотехніка Закупівлі Позашляховик Світ США