США передають Україні матеріали для локалізації FrankenSAM
Департамент оборони надав Україні технічні дані для початку місцевого виробництва проєктів ППО FrankenSAM.
У Сполучених Штатах розповіли, що у цього також допомагають оборонно-промислові компанії.
Департамент оборони США, Міністерство оборони України та Міністерство стратегічних галузей України підписали Заяву про наміри щодо спільного виробництва та обміну технічними даними.
Проєкти мають розширити можливості радянських систем протиповітряної оборони України шляхом інтеграції на них західних ракет.
Паралельне виробництво цих систем запустять в Україні та Сполучених Штатах.
Це має дозволити прискорити їхнє розгортання та дозволить Україні зробити значний внесок у підтримку своїх систем ППО.
«Ці не лише розширить американо-українську співпрацю та нададуть Україні можливості, необхідні їй для досягнення успіху на полі бою в короткостроковій перспективі, а й підтримають довгострокове економічне відновлення та оборону України», – розповіли у США.
Білий дім вважає, що цей крок зміцнить партнерство між Америкою та Україною.
«Сьогодні, у День Збройних сил України, уряд Сполучених Штатів провів перший день американсько-української конференції оборонно-промислової бази в Міністерстві торгівлі у Вашингтоні, округ Колумбія. Конференція зібрала майже 350 представників промисловості та уряду США, України та Європи, щоб зосередитися на значному збільшенні виробництва зброї для підтримки боротьби України за свободу проти російської агресії і зміцнення довгострокової самооборони України», – йдеться в заяві.
Наголошується, що уряди країн прагнуть розвивати міцну оборонно-промислову базу України, яка б сама себе забезпечувала, сприяла довгостроковій безпеці та економічному успіху української сторони.
Нагадаємо, раніше американські джерела повідомляли, що українська оборонна промисловість нібито змогла інтегрувати ці американські ракети з пусковими установками ЗРК «Бук».
Нещодавно Сполучені Штати відправили для ППО України ракети AIM-9M та AIM-7, які, ймовірно, призначені для цих нових систем.
ПІДТРИМАЙ РОБОТУ РЕДАКЦІЇ "МІЛІТАРНОГО"
Навіть разовий донат в 30 грн чи підписка на $1 допоможе нам працювати і розвиватися далі. Спонсоруй незалежне мілітарне медіа - отримуй достовірну інфу.