fbpx
США перекинули бомбардувальники В-2 в Європу

США перекинули бомбардувальники В-2 в Європу

Авіація Бомбардувальник НАТО Португалія США

Оперативна група стелс-бомбардувальників B-2 Spirit з авіабази Уайтмен в Міссурі прибула на авіабазу Лажесс на Азорських островах (Португалія).

Військові заявили, що такі розгортання дозволяють льотчикам ознайомитися з театром військових дій.

«Літаки будуть працювати на різних військових об’єктах в зоні відповідальності Європейського командування США. Розгортання стратегічних бомбардувальників в Європі дозволяють членам екіпажів ознайомитися з театром військових дій і демонструють прихильність США своїм союзникам і партнерам », – йдеться в заяві Європейського командування.

«Інтеграція з нашими союзниками по НАТО і країнами-партнерами по театру військових дій, а також з іншими підрозділами ВВС США… дозволяє нам вибудовувати довгострокові стратегічні відносини, необхідні для протистояння широкому колу глобальних викликів», – зазначається далі в документі.

На авіабазі Лажесс дислокується 65-я група наземного обслуговування, яка надає підтримку в бойових операціях, забезпечуючи експедиційні переміщення винищувачів, інших бойових літаків, а також глобальний зв’язок з командирами бойових підрозділів.

Крім того, вона підтримує об’єднані і коаліційні операції, а також операції НАТО.

B-2 Spirit

Літак B-2 Spirit виконаний за схемою «літаюче крило», вертикальне оперення відсутнє. Конструкція літака здебільшого виготовлена ​​з титанових і алюмінієвих сплавів, також активно використані вуглепластики з підвищеною теплостійкістю.

Функції керма напряму виконують розщеплюють щитки, які встановлені на кінцях крила. На задній кромці крила розташовані по три секції елевонів, а також відхиляючися поверхня («хвіст бобра»), яка розташована позаду по центру.

B-2 Spirit

Машина оснащена трьох опорним шасі, головні стійки мають візок з чотирма колесами, а передня стійка – з двома.

Екіпаж складається з двох осіб. Вхід в кабіну пілотів – через відсік передньої стійки шасі.

В-2 оснащений чотирма не форсованими двигунами, які розташовані по краях центральної частини корпусу. Кожні два двигуна мають по одному повітрозабірнику з пилкоподібної передньою кромкою і зігнутим каналом, який виключає опромінення двигунів. Для зменшення помітності сопла виконані плоскими.

Літак обладнаний спеціальною системою, яка охолоджує вихлопні гази і зменшує помітність в діапазоні інфрачервоного випромінювання.

B-2 Spirit оснащений вельми просунутої авіонікою. Навігаційна система складається з інерційного блоку, є можливість супутникової навігації і зв’язку з розвідувальними супутниками. Є дві багатофункціональні РЛС AN / APQ-118, вони дають літаку можливість польоту на малій висоті, можуть працювати в режимі картографування і сканувати смугу земної поверхні шириною 240 км. Також на літаку встановлений комплекс РЕБ ZSR-62 і апаратура цілевказівки, яка дозволяє використовувати високоточні боєприпаси.

В ході модернізації в 2010 році на бомбардувальник був встановлений новий радар.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Авіація Бомбардувальник НАТО Португалія США