fbpx
США пропонують Колумбії винищувачі F-16 Block 50

США пропонують Колумбії винищувачі F-16 Block 50

F-16 Авіація Винищувач Закупівлі Колумбія Латинська Америка ПС Колумбії Світ США

Сполучені Штати Америки пропонують Колумбії бойові літаки F-16 Block 50.

Про це інформує Мілітарний.

З повідомлення Infodefensa.com стало відомо, що в рамках міжнародних навчань Lightning VI Сполучені Штати пропонують Колумбії свої винищувачі F-16 Lockheed Martin, зокрема F-16C/D Block 50.

Ці літаки є частиною бойового складу підрозділу США, який знаходиться в південноамериканській країні протягом цих тижнів.

Незважаючи на нещодавні заяви уряду Колумбії про призупинення на невизначений термін процесу оновлення парку бойових літаків, компанії та уряди різних країн, які беруть участь у цьому тривалому процесі, продовжують пропонувати свої пропозиції.

Приземлення винищувача F-16CJ Block 50

Навчання Lightning VІ стали майданчиком для демонстрації можливостей F-16 Block 50 для ВПС Колумбії.

Однак, незважаючи на різні пропозиції, жодної зміни – принаймні в короткостроковій перспективі – в позиції уряду Колумбії щодо перегляду свого рішення відкласти закупівлі для заміни поточного флоту винищувачів Кfir.

Нагадуємо, що у квітні в США розпочалась модернізація корейських винищувачів KF-16.

Компанія Lockheed Martin отримала контракт на 1,2 мільярда доларів на модернізацію всіх 130 винищувачів KF-16C/D Block 50/52 ВПС Республіки Корея (ROKAF) на вдосконалену конфігурацію F-16V.

Широка модернізація та оновлення в рамках цієї комплексної програми вдосконалення включає бортову РЛС AESA з активною фазованою антеною решіткою, модульний комп’ютер місії, багатофункціональну систему розподілу інформації – спільну тактичну радіосистему (MIDS-JTRS).

Пілоти отримають нашоломну систему прицілювання та виведення корисної інформації – II (JHMCS II), окрім того буде встановлена вдосконалена бортова система попередження радіолокаційного опромінення AN/ALR-56M, комбінований транспондер запитувача AN/APX-126 та центральний дисплей у кабіні пілота.

F-16 ПС США. Фото з вільних джерел

F-16 Fighting Falcon поступив на озброєння армії США на початку 1980-х років. На озброєнні американської армії перебуває понад тисячу винищувачів цього типу в різних модифікаціях; крім того, він поставлявся більш ніж в 25 країн світу.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


F-16 Авіація Винищувач Закупівлі Колумбія Латинська Америка ПС Колумбії Світ США