fbpx
США припиняють ротацію стратегічних бомбардувальників на Гуамі

США припиняють ротацію стратегічних бомбардувальників на Гуамі

Авіація Бомбардувальник ПС США Світ США Тихий океан

Командування Глобальних ударів ПС США заявило про припинення ротації стратегічних бомбардувальників на Гуамі по програмі Continuous BomberPresence.

Про це повідомляє ресурс Air Force Times.

Практику підтримувати постійну присутність на ротаційній основі стратегічних бомбардувальників на авіабазі Андерсен США почали в 2004 році.

Тепер Вашингтон переходить до моделі розміщення стратегічних бомбардувальників більш розосереджено в регіоні в разі потреби.

Гуам перебуває в зоні дії китайських балістичних ракет середньої дальності DF-26. Тим самим американці побоюються можливості превентивного удару по авіабазі Андерсен в разі початку війни між США і КНР.

Boeing B-52 Stratofortress. Фото з вільних джерел.

До цього 13 квітня на авіабазі Андерсен відбулася демонстрація за участю 5 бомбардувальників В-52Н, БПЛА типу RQ-4 та MQ-4, дозаправників KC-135.

Літаки одночасно перебували на злітній смузі, демонструючи готовність піднятися в повітря в найкоротший термін в разі потреби.

16 квітня 5 бомбардувальників В-52Н перебазувалися із бази Андерсен до бази Мінот в Північній Дакоті.

Тим самим США реалізують підхід, який був вперше сформульований в Стратегії національної оборони 2018 року щодо необхідності відмови від рутинних практик і переходу до більш неочікуваних для потенційних ворогів кроків.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Авіація Бомбардувальник ПС США Світ США Тихий океан