fbpx
США розробляють паралізуючі снаряди

США розробляють паралізуючі снаряди

Випробування Піхотне озброєння Світ США

Корпус морської піхоти США проводить випробування зброї зі зниженою летальністю під назвою SPECTER.

Про це повідомляє видання New Scientist.

SPECTER (Small arms Pulsed Electronic Tetanization at Extended Range) снаряд, що забезпечує за допомогою електронних імпульсів параліч людини на збільшеній дальності.

Відмінність від інших «шокерів» в тому, що дана розробка буде мати збільшену дальність.

Розробкою спеціального заряду, який можна вистрілювати з будь-якого дробовика 12-го калібру, займається за фінансової підтримки Міноборони США науково-дослідна компанія Harkind Dynamics.

Військовий США. Фото з відкритих джерел

Щоб уникнути неминучих і небезпечних влучань спеціальної кулі, випущеної з дробовика, Harkind Dynamics додала в її конструкцію крихітний парашут, який розкривається безпосередньо перед попаданням в ціль.

За даними компанії, парашут вдвічі знижує швидкість польоту кулі.

У метрі від цілі, зі снаряда вистрілюють три електродних дротика. Вони досить гострі, щоб пробити одяг, якщо вбудовані в них датчики відчують рух, то дротик буде здійснювати паралізуючий ефект.

SPECTER у дії

Повідомлення про зброю зі зниженою летальністю стали з’являтися в США після того, як кілька американців отримали серйозні травми очей від гумових куль, випущених поліцією, в ряді випадків призвели до інвалідності.

Поки неясно, чи зможе нова зброя забезпечити безпеку тих, проти кого воно застосовується. У експертів є сумніви з цього приводу.

Снаряд SPECTER з відкритим парашутом

«Якщо з якоїсь причини парашут не розкриється, то є небезпека прямого попадання з нанесенням тупої травми та з можливим проникненням», — заявив представник Omega Research Foundation, британської організації, що займається моніторингом технологій безпеки.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Випробування Піхотне озброєння Світ США