fbpx
США шукають підрядника для створення системи десантування JLTV

США шукають підрядника для створення системи десантування JLTV

C-17 JLTV Авіація Парашутна підготовка Світ США

Армія США шукає підрядника для створення системи десантування придатної для використання броньованими автомобілями JLTV.

Про це пише Army Recognition.

Проєктом передбачено розробити системи Gravity Airdrop System (GADS), яка дозволить десантування легких тактичних транспортних засобів JLTV з літака C-17.

Випробування можливості десантування нової броньованої машини JLTV (Joint Light Tactical Vehicles) з колісною формулою 4х4 розробки та виробництва компанії Oshkosh Defense вже проводились у березні 2019 року.

Тоді у штаті Південна Кароліна у Форт-Брегге військовослужбовці 82-ї повітряно-десантної дивізії, спільно з фахівцями випробувального центру Управління військ спеціального призначення сухопутних військ США провели відповідні тестування в рамках випробувальної програми.

Десантування JLTV з літака Boeing C-17

Оскільки у військах легкий тактичний транспортний засіб JLTV покликаний замінити прийнятий на озброєння у 1980-х роках HMMWV, то потреба можливості десантування нового транспортного засобу також стояла, адже його попередник стоїть на озброєнні аеромобільних підрозділів, що також використовують доставку аеромобільним шляхом:

Проте через менші габарити та вагу транспортний літак Boeing C-17 може взяти до восьми HMMWV на борт із можливістю їх подальшого десантування, що вдвічі більше ніж у JLTV (Joint Light Tactical Vehicles) де є можливість розміщення на борту до чотирьох одиниць.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

C-17 JLTV Авіація Парашутна підготовка Світ США