fbpx
США та Ізраїль провели навчання зі швидкого відновлення злітних смуг

США та Ізраїль провели навчання зі швидкого відновлення злітних смуг

Авіація навчання ПС Ізраїлю ПС США Світ США

Військовослужбовці США та Ізраїля провели навчання зі швидкого відновлення пошкоджених злітних смуг.

Про це інформує Мілітарний.

Військово-інженерні підрозділи армії США та Повітряних сил провели спільно зі своїми колегами з Ізраїля навчання зі швидкого відновлення злітно-посадкових смуг, пошкоджених в результаті бойових дій, повідомляє U.S. Air Force.

В ході навчань застосовувалася технологія ремонту за допомогою встановлення полімерних плит, що дозволяють швидко усунути пошкодження і відновити злітну смугу протягом двох годин.

Американські та ізраїльські інженери ремонтували пошкодження із застосуванням волоконно-армованого полімеру (FRP), матів та систем кріплення.

Після навчання пілоти Повітряних сил Ізраїлю на бойових літаках F-15 та F-35 проводили льотні випробування. Команда виконала 30 успішних операцій з літаками, починаючи від маневрів на злітній смузі та закінчуючи випробуваннями на прискорення та уповільнення з максимальним гальмуванням, щоб показати експлуатаційну витривалість полімерного матеріалу під реальними навантаженнями.

Система матування та технології кріплення використовуються як частина концепції швидкого відновлення пошкоджень на військових аеродромах для швидкого відновлення твердого покриття у воєнний час.

Вперше було проведено тестування нової технології на відповідність злітно-посадковим вимогам винищувачів F-35.

Швидкість встановлення комплекту плит з волоконно-армованого полімеру є ключовою.

Наприклад, досвідчена команда може підготувати поверхню злітної смуги для руху літаків менш ніж за дві години, що дозволить літакам злітати та відновити польоти, – зауважують представники ПС США.

На початку 2021 року стало відомо, що військово-політичний кабінет Ізраїля схвалив масштабну угоду із США щодо придбання літаків та озброєння. Рішення ухвалили попри незгоду Міністерства фінансів країни.

Винищувач F-35I Adir Військово-повітряних сил Ізраїлю. Листопад 2020. Фото: ВПС Ізраїлю

Угода на суму в 2,74 млрд дол передбачає закупівлю багатофункціональних бойових літаків F-35I (варіант з ізраїльським комплексом РЕБ та системою керування вогнем ) та важких винищувачів F-15EX. Планується формування двох нових ескадрилій новітніх літаків на додачу до вже існуючих трьох F-35I.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Авіація навчання ПС Ізраїлю ПС США Світ США