fbpx
США тестують модифікацію БМП Bradley

США тестують модифікацію БМП Bradley

BAE Systems Bradley БМП Бронетехніка Випробування США

Армія США приступила до випробувань нової версії бойової машини піхоти «Bradley» – M2A4.

Про це повідомляє 3-й кавалерійський полк 1-ї кавалерійської дивізії США (3ABCT, 1st Cavalry Division).

Перші зразки надійшли в підрозділи 3-го кавалерійського полку 1-ї кавалерійської дивізії, яка розташована на базі Форт-Худ у Техасі.

Модернізована «Bradley» розроблена компанією BAE Systems в рамках контракту з армією США.

Версія M2A4 відрізняється форсованим 8-циліндровим дизельним двигуном Cummins VTA903E-T675 потужністю в 675 сил (замість 600 в M2A3). З ним працює автоматична трансмісія HMPT-800-3ECB. Це дозволяє зберегти динаміку «Bradley» на колишньому рівні навіть після установки нових систем, на кшталт ізраїльського комплексу активного захисту (КАЗ) Iron Fist Light Decoupled.

БМП M2A4 «Bradley» на випробуваннях. Жовтень 2020. Фото: 3ABCT, 1st Cavalry Division USA

Також була посилена підвіска, яка з минулими модифікаціями втрачала енергомісткість, приводячи до зниження кліренсу, і підвищенню пошкоджень від вибухових пристроїв.

У M2A4 використані полегшені гусениці, і більш довгохідні амортизатори, які працюють разом з посиленими торсіонами. Це дозволило збільшити дорожній просвіт з 380 до 510 міліметрів.

Нова БМП також отримала цифрову систему Force XXI Battle Command Brigade and Below (FBCB2), яка покликана підвищити ситуаційну обізнаність на полі бою.

Система в реальному часі збирає інформацію про цілі, даючи повну картину на дисплеї командира і механіка-водія машини. Крім того, БМП можуть обмінюватися даними за захищеними каналами.

БМП M2A4 «Bradley» на випробуваннях. Жовтень 2020. Фото: 3ABCT, 1st Cavalry Division USA

Озброєння

Озброєння машини залишили на колишньому рівні, але системи управління модернізували. Так, машина отримала покращену систему керуванням вогнем з новим балістичним обчислювачем.

Це дозволяє «Bradley» в автоматичному режимі відстежувати дві цілі, і забезпечувати коригування гармати.

В іншому характеристики БМП відповідають попереднику. Основною зброєю залишається 25-мм автоматична гармата M242 Bushmaster, спарена з 7,62-мм кулеметом. Для боротьби з бронетехнікою використовуються протитанковий ракетний комплекс TOW 2.

Тестовий зразок M2A4 показали з комплектом динамічного захисту BUSK (Bradley Urban Survivability Kit), покликаної підвищити захист машини в міському бою.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


BAE Systems Bradley БМП Бронетехніка Випробування США