fbpx
США відмовилися допомагати силам опору «Талібану» в Панджшері

США відмовилися допомагати силам опору «Талібану» в Панджшері

Азія Афганістан Світ США Талібан

США не надаватимуть військову підтримку силам опору «Талібану» в Афганістані.

Про це інформує Мілітарний.

США відмовилися надавати військову підтримку силам, які ведуть збройну боротьбу проти талібів в Афганістані, повідомляє УНН з посиланням на заяву офіційного представника Пентагону Джона Кірбі.

На питання про те, чи можуть американці надати підтримку противникам талібів, які мають намір організувати збройний опір в Панджерській ущелині та просять про допомогу у міжнародного співтовариства, Кірбі відповів – «Військова місія США в Афганістані закінчена».

Бійці Сил опору в Афганістані

При цьому він допустив точкові операції для запобігання терористичних загроз Сполученим Штатам.

«Але це інше, ніж мати довгострокову військову місію в Афганістані», — уточнив він.

Нагадуємо, що США вивели свої сили до визначеного крайного терміну — 31 серпня, після 20-річної військової місії в країні.

Бойовики руху «Талібан» 15 серпня увійшли до Кабулу і протягом кількох годин встановили повний контроль над афганською столицею.

Президент Афганістану Ашраф Гані повідомив, що покидає країну задля недопущення кровопролиття. Західні країни почали евакуювати з Афганістану своїх громадян та співробітників посольств.

Єдиною непідконтрольною талібам провінцією в Афганістані досі залишається Панджшер. Там сконцентрувалися сили антиталібського народного опору.

Таліби 22 серпня пред’явили ополченцям ультиматум і зажадали передати контроль над регіоном. Наступного дня, 23 серпня стало відомо, що таліби почали оточувати сили опору. З цього часу вже відбувалися зіткнення між сторонами.

Афганське інформаційне агентство Bakhtar News Agency, 1 вересня, без зазначення джерел повідомило, що «Талібан» почав операцію в Панджшері та вже захопив один з районів провінції. Представники опору, в свою чергу, повідомляли про спробу талібів проникнути в долину, та заявили про успішне відбиття атаки.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Азія Афганістан Світ США Талібан