fbpx
США виділили 4 млн доларів на розмінування України

США виділили 4 млн доларів на розмінування України

Війна з Росією Гуманітарна допомога Розмінування Співпраця США Україна Україна-США Цивільні громадяни

Сполучені Штати виділили Україні чотири мільйони доларів на розмінування територій, які були забрудненні вибухонебезпечними предметами у результаті бойових дій з російськими окупантами.

Про це повідомило Посольство США в Україні.

Кошти дозволять розгорнути десять команд саперів The HALO Trust, які будуть знешкоджувати російські міни та бомби, що не розірвалися.

У дипломатичному представництві 26 травня повідомили, що Уряд Сполучених Штатів надав чотири мільйони доларів для очищення територій України від нерозірваних боєприпасів.

“Цього тижня Сполучені Штати надали Україні нову підтримку у розмірі чотирьох мільйонів доларів для знешкодження російських мін і бомб, що не розірвалися, щоб родини [Ред, – цивільні громадяни] могли безпечно повернутися додому”, – уточнили у диппредставництві США.

У повідомленні зазначається, що підтримка США дозволить The HALO Trust в Україні розгорнути десять команд із розмінування.

The HALO Trust – організація, яка займається гуманітарним розмінуванням територій після бойових дій. Зокрема проводить знешкодження наземних мін та боєприпасів, які не розірвалися і можуть становити небезпеку для цивільних осіб.

Також раніше стало відомо, що сапери з Латвії допоможуть Україні у розмінуванні та знешкодженні вибухонебезпечних предметів.

Окрім того Латвія закликає інші країни приєднатися до цієї ініціативи, і допомогти Україні у розмінуванні.

Про готовність відправити своїх фахівців з розмінування, 29 квітня, заявив міністр внутрішніх справ Естонії Крістіан Яані, після засідання Ради національної оборони цієї країни.

Команда з п’яти фахівців приїде до України на трьох транспортних засобах і буде допомагати українським колегам на ротаційній основі.

Естонські сапери будуть допомагати у зонах, де залишилось багато мін та нерозірваних боєприпасів, але де вже не ведуться активні бойові дії.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Війна з Росією Гуманітарна допомога Розмінування Співпраця США Україна Україна-США Цивільні громадяни