fbpx
США вимагали від Росії розкрити деталі вибуху в Сєвєродвінську

США вимагали від Росії розкрити деталі вибуху в Сєвєродвінську

ООН Росія Світ США

В.о. постпреда США при ООН Джонатан Коен ініціював розкрити Росією деталі “загадкового” вибуху, який стався 8 серпня в Архангельській області.

Про це повідомляє “Голос Америки”

Його заява прозвучала під час екстреного засідання Ради безпеки ООН 22 серпня.

Нагадаємо, що під час невдалого пуску ракети на півночі Росії стався вибух на військовому полігоні. Тоді за офіційною інформацією загинуло двоє військових, також відомо про поранення шістьох осіб – військових та представників підприємства розробника.

“Що саме сталося в Росії 8 серпня? Чому стався вибух? Про яку “систему” йде мова, і з якою метою ця “система” була проведена?” – запитав представник США

Саме екстрене засідання пройшло за ініціативою Росії та Китаю у зв’язку з випробуванням нової американської крилатої ракети.

Так, представники Росії і США звинуватили один одного в розвалі Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності, Москва попередила про небезпеку нової гонки озброєнь, а представник адміністрації Трампа зажадав, щоб Росія розкрила деталі вибуху у Сєвєродвінську.

Відео з моделюванням розповсюдження хмари радіоактивного зараження:

Организация Договора о всеобъемлющем запрещении ядерных испытаний (ОДВЗЯИ) опубликовала видео моделирования распространения радиоактивного облака после взрыва в Северодвинске с момента взрыва 8 августа по вчерашний день. По случайному, разумеется, совпадению, четыре станции слежения за ядерными испытаниями на территории России, измеряющие уровень радиации, несколько дней назад прекратили передачу информации (данные радиационной обстановки) международному регулятору из-за "проблем со связью" (https://www.golos-ameriki.ru/a/ctbto-russia-issues/5048556.html и https://www.svoboda.org/a/30119234.html?fbclid=IwAR3G9crVt_1fbkRHZkqdHvgVTbqBkUZfjxgFOTx-Q_uQDBEN1jbYDf7bpfg) Не пора ли нам накатить за остатки здоровья?PS: если бы станции слежения передали всплеск уровня радиации из-за взрыва в Северодвинске, то фактически это свидетельствовало бы о нарушении Россией Договора о запрещении ядерных испытаний. Отсюда и "проблемы со связью". А в действительности – тут с башкой у руководства страны проблемы, а не со связью….

Gepostet von Vadim Lukashevich am Dienstag, 20. August 2019


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

ООН Росія Світ США