fbpx
США випробували систему Kubernetes на літаку U-2

США випробували систему Kubernetes на літаку U-2

Авіація ПС США Світ США

У США провели льотні випробування бортових систем літака-розвідника U-2 Dragon Lady з системою Kubernetes.

Про це повідомляє видання Aviation Today.

Федеральна лабораторія стратегічних літаків-розвідників U-2 Dragon Lady провела льотні випробування бортових систем літака, здатних виконувати контейнеризовані додатки.

Згідно з повідомленням Повітряного бойового командування США, це були перші льотні випробування подібної системи на стройовому військовому літаку.

Kubernetes є відкрите програмне забезпечення, розроблене в середині 2010-х років компанією Google для автоматизації розгортання, масштабування та управління контейнеризованими додатками.

Kubernetes

Такими додатками називаються програми, що запускаються в ізольованому віртуальному просторі без доступу до ядра операційної системи та без впливу один на одного.

Льотні випробування бортових систем на літак-розвідник U-2 проводилися 22 вересня 2020 року і були визнані успішними.

Під час випробувань на літак встановили чотири обчислювальних системи, на яких було запущено програмне забезпечення Kubernetes. Подробиці про самі додатки не розкриваються. Відомо тільки, що в рамках випробувань фахівці провели, в тому числі оновлення додатків в польоті.

Під час випробувань фахівці оцінювали вплив роботи додатків в середовищі Kubernetes і їх поновлення на політ і інші бортові системи літака.

Літак U-2 Dragon Lady. Фото з відкритих джерел

Нагадаємо, у серпні поточного року фахівці Повітряних сил США приступили до льотних випробувань бортових систем перспективного стратегічного бомбардувальника B-21 Raider.

За оцінкою військових, використання Kubernetes для розгортання додатків на бойових літаках, дозволить набагато швидше випускати патчі та оновлення, в деяких випадках скоротивши час між релізами до декількох тижнів.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Авіація ПС США Світ США