fbpx
США закликають зняти обмеження на поставки зброї Україні

США закликають зняти обмеження на поставки зброї Україні

Закупівлі Летальне озброєння Світ США Україна Україна-США

Міністерство оборони США закликає союзників і партнерів зняти обмеження для підтримки України летальною зброєю.

Про це повідомляє Мілітарний з посиланням на заяву помічниці міністра оборони США Лори Купер.

Всі країни-союзники США повинні розблокувати можливість для України купити необхідне їй озброєння, а також надавати летальну зброю Україні в рамках військової допомоги.

Помічниця міністра оборони США нагадала, що Сполучені Штати передали Україні, а також Грузії новітні протитанкові системи Javelin, що стало яскравим прикладом того, як США забезпечують летальну допомогу.

У Пентагоні вважають, що всі союзники мають зняти свої обмеження на постачання летальної оборонної допомоги.

«У нас є низка союзників, котрі мають ці обмеження – деякі з них стосуються їхніх програм оборонної допомоги, але деякі також мають ці обмеження щодо продажу (летальних озброєнь – ред.)», – сказала представниця Пентагону.

«Я вважаю, що Україна повинна мати можливість купувати засоби, які потрібні їй для власного захисту», – зауважила Купер.

Водночас вона підкреслила, що Україна надалі перебуває у фокусі уваги США, і «ми продовжимо забезпечувати допомогу у сфері оборони для України, яку вона потребує для свого захисту».

Купер також нагадала про важливість реформ в оборонній та інших сферах в Україні й акцентувала, що США підтримують їх проведення.

Допомога США

Нагадаємо, 22 жовтня 2021 року до України прибула партія додаткової міжнародної безпекової допомоги з США. У третій партії були контейнери з протитанковими керованими ракетами до комплексу «Javelin» та інше військове майно.

США закликають зняти обмеження на поставки зброї Україні

Загалом, починаючи із 2014 року Україна отримала матеріально-технічної підтримки від США на загальну суму понад 2 млрд доларів.

Також в рамках матеріально-технічної допомоги Україні США будують низку об’єктів для українського флоту – збудувати новий пірс на базі ВМС в Очакові та збудувати казарму для морських піхотинців в Миколаєві, а також низку інших об’єктів для Збройних Сил та Національної Гвардії України.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Закупівлі Летальне озброєння Світ США Україна Україна-США