fbpx
США зняли блокування військової допомоги Україні

США зняли блокування військової допомоги Україні

Співпраця США Україна-США

Адміністрація США зняла блокування майже 400 мільйонів доларів призначених для військової допомоги Україні.

Про це повідомляє Посольство України в США

Блокування було запроваджено для перевірки використання даних коштів.

Ці кошти складаються з в рамках декількох програм – «Ініціатива безпекової допомоги Україні» та «Міжнародне військове фінансування»

“… безпекова допомога передбачає 250 млн. дол. США з бюджету Пентагону в рамках програми «Ініціатива безпекової допомоги Україні», 115 млн. дол. США в рамках програми Державного департаменту США «Міжнародне військове фінансування» з бюджету 2019 року, а також 26,5 млн. дол. США за цією ж програмою з бюджету 2018 року. Загалом – 391,5 млн.дол. США.” – йдеться у повідомлені посольства

Допомога обсягом 141,5 мільйона доларів за програмою «Міжнародне військове фінансування», включає виділення грошей на військову техніку та різноманітне озброєння для української армії, як наприклад снайперські гвинтівки та гранатомети.

Як відзначає журналіст видання Defense News Джо Гульд, рішення адміністрації США про розблокування призначених для оборонної допомоги Україні коштів ухвалено на тлі підготовленої у Сенаті поправки сенатра-демократа Ричарда Дурбіна, яка пропонувала утримати частину фінансування адміністративних витрат Міноборони США. Поправка, як твердить журналіст, мала на меті підштовхнути адмінстрацію Трампа швидше розібратись із питанням призначених Україні коштів.

У серпні стало відомо, що Трамп доручив здійснити перегляд коштів з метою запевнитись, що вони використовуються у відповідності до інтересів США, у відповідності до чого відбулось блокування військової допомоги Україні.

Через затримку, спричинену цим переглядом, “Міноборони США буде дуже складно використати виділені 250 мільйонів доларів протягом 2-х тижнів, які лишились до часу, коли закінчиться термін відведений на використання цих коштів”, адже 30-го вересня добігає кінця фіскальний рік у США та передбачені у держбюджеті кошти мають бути використані до цієї дати.

Контрбатарейні радари AN_TPQ-36

Наприкінці серпня Міністерство оборони США завершило аналіз програми щодо виділення 250 млн доларів на війському допомогу для України на наступний 2020 фіскальний рік, що починається з 1 жовтня.

Відповідно до аналізу Пентагон визнав необхідним виділення Україні військової допомоги.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Співпраця США Україна-США