fbpx
ССО України тренуються в Німеччині

ССО України тренуються в Німеччині

Combined Resolve Європа ЗСУ навчання Німеччина Світ ССО ЗСУ Україна

В Німеччині на навчаннях Combined Resolve XIV український OPFOR «знищив» блок-пост противника, натомість українські ССО знищили зенітний ракетний комплекс противника.

Про це пише Український Мілітарний Портал з посиланням на Генеральний штаб Збройних сил України.

У складі ротної колони військові України здійснили марш у визначений район, де спершу відпрацювали питання організації оборони.

Взвод взяв під охорону дорогу, щоб дати можливість безпечному проходу танкової роти. Наступним завданням було атакувати умовний блок-пост сил BLUFOR та забезпечити подальший прорив танкових підрозділів батальйону.

Відповідно до задуму тренувань українці першими здійснили контакт з противником, запросили вогневу підтримку в механізованої роти OPFOR та захопили й утримували даний блок-пост для проходу танкової колони.

Серед головних завдань батальйону OPFOR на цих навчаннях — ускладнення та зрив логістичного забезпечення основних сил BLUFOR, ведення диверсійних дій, а також демонстрація на практиці прорахунків в плануванні та слабких місць в побудові бойових порядків.

Операція ССО

В ході навчань, підрозділ Сил спеціальних операцій Збройних Сил України отримав завдання щодо пошуку та знищення зенітного ракетного комплексу противника.

Після успішного виконання задачі група наших спецпризначенців запросила евакуацію повітряним шляхом.

До неї було залучено чотири гелікоптери авіаційного компонента сил «BLUFOR» – два UH-60 «Black Hawk» та один CH-47 «Chinook», а також бойовий вертоліт AH-64 «Apache» для здійснення вогневої підтримки.

Операція відбувалася в нічний час. Український підрозділ Збройних сил успішно евакуювали та доставили в інший район для виконання подальших завдань.

Для довідки: Метою навчання Combined Resolve є практичні тренування та виконання завдань в багатонаціональному середовищі за стандартами та процедурами НАТО.

В навчаннях 2020 року беруть участь близько 3500 військовослужбовців збройних сил країн-членів НАТО та партнерів.

У серпні стало відомо, що підрозділи 28 окремої механізованої бригади залучені до участі на навчаннях.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Combined Resolve Європа ЗСУ навчання Німеччина Світ ССО ЗСУ Україна