fbpx
Суд Києва зупинив рішення про звільнення президента ДП «Антонов»

Суд Києва зупинив рішення про звільнення президента ДП «Антонов»

«Антонов» Айварас Абромавичус ОПК Україна Укроборонпром

Окружний адміністративний суд міста Києва, зупинив рішення гендиректора Укроборонпрому Айвараса Абромавичуса від 9 червня 2020 року про звільнення президента ДП «Антонов».

Про це пише НВ із посиланням на прес-службу юридичної фірми «Ільяшев і партнери», яка представляє інтереси ДП «Антонов» в суді.

Таким чином, суд задовольнив клопотання Дінця за позовом про незаконність наказу Айварас Абромавичус.

Крім того, суд заборонив здійснювати будь-які дії зі зміни даних про президента ДП «Антонов» в держреєстрі, в тому числі виключати дані, що Олександр Донець є керівником держпідприємства.

«Відповідно до Кодексу адміністративного судочинства рішення суду вступило в законну силу негайно з моменту його винесення, тобто пан Донець поки є єдиним законним керівником ДП «Антонов», – відзначили представники компанії.

Виготовлення деталей для Ан-178 на замовлення Перу

Також в юрфірмі відзначили, що особи, які будуть перешкоджати діяльності президента ДП «Антонов», будуть підлягати кримінальній відповідальності за ст. 382 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, що 9 червня Державним концерном «Укроборонпром» було прийнято рішення про припинення повноважень президента підприємства ДП «Антонов» Олександра Донця. Т.в.о. президента держпідприємства був призначений віцепрезидент з проєктування Олександр Лось.

Підставою для кадрових змін названі результати перевірки, підставою для якої став лист СБУ на ім’я прем’єр-міністра Дениса Шмигаль.

У відповідь на звільнення Дінця в ДП «Антонов» заявили, що «Укроборонпром» намагається припинити діяльність компанії.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

«Антонов» Айварас Абромавичус ОПК Україна Укроборонпром