fbpx
Суд виніс вирок співробітнику СБУ за напад на прикордонників

Суд виніс вирок співробітнику СБУ за напад на прикордонників

ДПСУ Злочин СБУ Суд Україна

Суд виніс вирок лейтенанту Служби безпеки України, який з колегою напали в липні цього року на прикордонників.

Про це інформує Мілітарний.

Краснопільський районний суд позбавив звання одного зі співробітників СБУ, які напали в липні цього року на прикордонний наряд, повідомляє пресслужба Спеціалізованої прокуратури у військовій і оборонній сфері Центрального регіону.

Під час слідства затриманий лейтенант СБУ беззаперечно визнав свою провину і розкаявся. Спеціалізованою прокуратурою було укладено угоду з підозрюваним про визнання винуватості.

Засідання Краснопільського районного суду Сумської області у його справі відбулося 11 жовтня.

Суд ухвалив вирок, яким затвердив укладену угоду та призначив узгоджену сторонами міру покарання терміном 5 років позбавлення волі, звільнивши від відбування покарання з випробуванням та іспитовим строком тривалістю 3 роки.

А також додаткові покарання у вигляді позбавлення військового звання «лейтенант» та позбавлення права обіймати посади в правоохоронних органах України на строк 3 роки.

Щодо другого учасника нападу, то досудове розслідування за його справою завершено. На даний час триває виконання вимог ст. 290 Кримінального процесуального кодексу України.

Спеціалізованою прокуратурою установлено, що 18 липня 2021 року,  двоє офіцерів Служби безпеки України в особі лейтенанта та підполковника, здійснили напад на прикордонний наряд під час виконання останніми обов’язків із здійснення охорони на українсько-російській ділянці державного кордону, поблизу одного з сіл у Сумській області.

Бійці ДПСУ

Заподіявши двом прикордонникам легкі тілесні ушкодження. Підозрювані заволоділи боєприпасами до службовою зброєю охоронців кордону, частину з яких згодом підкинули до місцевого відділу Держприкордонслужби.

Службову зброю прикордонників зловмисники залишили на місці скоєння злочину.

У вересні на адмінмежі прикордонники затримали громадянина України, який брав участь у діяльності незаконних збройних формувань на території Криму.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


ДПСУ Злочин СБУ Суд Україна