fbpx
Суд заочно заарештував екс-командувача внутрішніми військами і екс-главу СБУ

Суд заочно заарештував екс-командувача внутрішніми військами і екс-главу СБУ

Прокуратура Суд

Печерський районний суд Києва заочно заарештував колишнього командувача внутрішніми військами Станіслава Шуляка і екс-главу Служби безпеки Олександра Якименка.

Їх підозрюють в причетності до організації здійснення тяжких і особливо тяжких злочинів проти мітингувальників в лютому 2014 року, повідомляє прес-служба Офісу генерального прокурора.

Колишні посадовці переховуються від слідства та суду за межами України, ймовірно на території РФ, у зв’язку з чим оголошені у розшук.

«Такі рішення суду дозволять прокурорам розпочати процедуру екстрадиції підозрюваних та дадуть можливість застосувати процедури спеціального досудового рослідування і заочного засудження.», – пояснили в прокуратурі.

Повідомляється, що у кримінальному провадженні від 23 червня 2017 року розслідуються обставини організації В. Януковичем перевищення влади та службових повноважень працівниками правоохоронних органів.

Зокрема, перевищення влади з метою перешкоджання проведенню зборів, мітингів, походів і демонстрацій, що призвело до масових жертв серед мітингувальників, в тому числі за фактами умисних вбивств та замахів на умисні вбивства учасників масових акцій протесту в центральній частині м. Києва та терористичного акту, вчинених з 18 по 20 лютого 2014 року.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Прокуратура Суд