fbpx
Судно розмагнічування «Балта» прибуло до Одеси після аварії

Судно розмагнічування «Балта» прибуло до Одеси після аварії

ВМС України Одеса Судно розмагнічування «Балта» Україна Флот

Судно розмагнічування «Балта» (A811) прибуло до Одеси після аварії, яка сталась при швартуванні на острові Зміїний.

Про це інформує Мілітарний.

Корабель вже пришвартований у Практичній гавані міста Одеса.

З місця аварії до рейду порту Одеса його буксирував пошуково-рятувальний буксир «Сапфір» Казенного підприємства «Морська пошуково-рятувальна служба».

Вже біля Одеси він передав його рейдовим буксирам «Кентавр» та «Сфінкс» Одеського морського порту, що доправили корабель у Практичну гавань.

Буксири «Кентавр» та «Сфінкс» буксують судно «Балта»

Нагадаємо, що сьогодні вночі з місця аварії неподалік острова Зміїний судно розмагнічування «Балта» у супроводі кораблів та катерів національного флоту та казенного підприємства «Морська пошуково-рятувальна служба» Міністерства інфраструктури України почали буксирувати до Одеси.

Особовий склад, який не задіяно у заходах з боротьби за живучість було доставлено у пункт постійної дислокації. Військовослужбовці почувають себе добре.

Нагадаємо, що учора під час виконання завдань за призначенням судно розмагнічнування «Балта» зазнало лиха поблизу острова Зміїний.

За деякою інформацією на судні затоплено декілька відсіків.

Завдяки злагодженим та впевненим діям екіпажу корабля, аварійну ситуацію вдалося стабілізувати. Загрози життю особового складу немає. Загрози втрати судна немає.

Судно розмагнічування «Балта»

Учора на допомогу екіпажу судна вийшов аварійно-рятувальний загін на борту патрульних катерів «Слов’янськ» та «Старобільськ», завданням якого є допомога пошуково-рятувальним партіям на судні «Балта».

Також у район відправлені пошуково-рятувальний буксир «Сапфір» та пошуково-рятувальні катери КП «Морська пошуково-рятувальна служба».

ВМС України Одеса Судно розмагнічування «Балта» Україна Флот