fbpx
Судно з українським зерном затонуло біля Греції

Судно з українським зерном затонуло біля Греції

Греція Європа Світ Середземне море Флот

Судно, що перевозило українське зерно затонуло на схід від узбережжя Греції.

Про це інформує Мілітарний.

Ліванський суховантаж Sea Bird під прапором Того з сирійським екіпажем, який перевозив з українського порту Бердянськ до Тунісу 7000 тонн пшениці, затонув у Критському морі на схід від грецького півострова Пелопоннес, пише сайт Mind.ua.

Інцидент стався учора 28 серпня, рано вранці. Корабель затонув після зіткнення. Судячи з позицій кораблів, Sea Bird, ймовірно, зіткнувся з ліванським вантажним кораблем Haya.

Усі 16 сирійських членів екіпажу ліванського суховантажу Sea Bird під час пошуково-рятувальної операції були врятовані.

В свою чергу, керівник Моніторингової групи BlaskSeaNews Андрій Клименко повідомив, що судно належить GMZ SHIP MANAGEMENT CO SA, Beirut, Lebanon. Ще 2 судна цього судновласника занесені до “чорного списку” кримських порушникі у різні роки.

«Судно, що затонуло занесено ще до 2-х “чорних списків” – Паризького та Токійського меморандумів (якщо коротко – судно не відповідає навіть мінімальним вимогам технічного стану для заходу в порти…). Слушне питання – чому таких пускають в українські порти – не до нас….», – зазначив Андрій Клименко.

Щоправда Україна не є членом Паризького Меморандуму, – зауважив Андрій Клименко.

Організація складається з 27 морських адміністрацій і охоплює води прибережних європейських держав і Північноатлантичного басейну від Північної Америки до Європи.

В даний час державами-членами Паризького меморандуму про взаєморозуміння є:

Бельгія, Болгарія, Канада, Хорватія, Кіпр, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Ісландія, Ірландія, Італія, Латвія, Литва, Мальта, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Російська Федерація, Словенія, Іспанія, Швеція і Велика Британія.

Місія організації полягає в тому, щоб виключити використання некондиційних суден за допомогою узгодженої системи державного портового контролю.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Греція Європа Світ Середземне море Флот