fbpx
Сили оборони звільнили Урожайне

Сили оборони звільнили Урожайне

Війна з Росією Деокупація Донбас Донецька область Україна

Сили оборони України звільнили селище Урожайне на півдні України.

Про це повідомляє заступниця міністра оборони України Ганна Маляр у своїх соціальних мережах.

Урожайне звільнили. Наші оборонці закріплюються на рубежах, наступальні дії тривають“, – написано у повідомленні.

Населений пункт відноситься до Волноваського району Донецької області. Він знаходиться на одному з двох головних напрямків атаки українських військ, котрі деокупують південь України від російських загарбників.

За цей населений пункт тривалий час точились серйозні бої з окупантами. 9 серпня Маляр підтвердила, що українські сили просунулись у напрямку Урожайного.

Для вибивання укріпленої оборони, котру зайняла 37 окрема мотострілецька бригада ЗС РФ, у селищі активно застосовувалась українська авіація та кориговані авіабомби.

Впродовж останнього часу в селищі артилерією було знищено значну кількість живої сили, а також склади з боєприпасами.

В районі селища також знаходяться російські підрозділи 247-й гвардійського десантно-штурмового казачого полка та 60-та окремої мотострілецької бригади.

Раніше, 27 липня, українські сили звільнили сусідній населений пункт Старомайорське, котрий знаходиться менш ніж в кілометрі західніше Урожайного.

Відомо, що на цьому напрямку працюють бійці 35-ї окремої бригади морської піхоти та підрозділи територіальної оборони. Також відомо про роботу підрозділів ССО.

Оновлено

Пресслужба 35 окремої бригади морської піхоти опублікувала відео з кадрами боїв за населений пункт та моментом підняття українського прапору.

На відео зображено як росіяни втікають під щільним вогнем артилерії морських піхотинців та інших підрозділів Сил оборони.

Війна з Росією Деокупація Донбас Донецька область Україна