Сивоху звільнили з посади радника секретаря РНБО
Сергія Сивоху звільнили з посади радника секретаря Ради національної безпеки і оборони України, що працював на громадських засадах.
Про це 30 березня Апарат РНБО повідомив у відповідь на запит “Детектора медіа”.
Раніше було відомо, що цю посаду він обіймав на громадських засадах.
Журналісти відправили запит 24 березня 2020 року.
“Станом на 24 березня (дата надіслання запиту) Сивохо Сергій Анатолійович не є радником секретаря Ради національної безпеки і оборони України на громадських засадах. Також інформуємо, що Ткаченко Максим Миколайович станом на 24.03.2020 також не обіймає посаду радника секретаря РНБО України на громадських засадах”, – йдеться в повідомленні.
На цій посаді Сергій Сивоха займався питаннями реінтеграції і відновлення Донбасу, саме під час цієї діяльності його заяви викликали низку скандалів.
Один з найбільш відомих скандалів це заява про “войовничу меншість”, що викликала обурення у ветеранському русі.
ПІДТРИМАЙ РОБОТУ РЕДАКЦІЇ "МІЛІТАРНОГО"
Навіть разовий донат в 30 грн чи підписка на $1 допоможе нам працювати і розвиватися далі. Спонсоруй незалежне мілітарне медіа - отримуй достовірну інфу.
Андрій Харук
Urich
Тарас Чмут
IRON Lviv Tech Cluster
