fbpx
Тайвань проводить військові навчання

Тайвань проводить військові навчання

Азія ВМС Китайської Республіки (Тайвань) Китайська Республіка (Тайвань) Навчання ПС Китайської Республіки (Тайвань) Світ

В декількох місцях на Тайвані стартували військові навчання «Хань гуан 36» (漢光 演習).

Про це повідомляє Міністерство оборони Китайської Республіки (Тайвань).

Завданням першого дня навчань була перевірка готовності Збройних сил до відбиття першої хвилі наступу потенційного противника.

Програма цього етапу навчань включала скоординоване розгортання підрозділів сухопутних, військово-повітряних і військово-морських сил.

Додатково проводилися відпрацювання прийомів захисту від хімічного, біологічного, радіологічного і ядерного нападу, в якій брали участь бригади цивільних медиків.

Повідомляється, що наступні чотири дні навчань основна увага буде приділятися моделювання різних сценаріїв з бойовими стрільбами, включаючи відпрацювання операцій зі знищення повітряних і морських десантів.

У навчаннях будуть задіяні деякі з найбільш передових систем озброєнь, які мають три види тайваньських Збройних сил, включаючи всі три види бойових літаків, що складають основу ударної потужності військово-повітряних сил країни – винищувачі F-16V, Mirage 2000 і F-CK-1.

Також створений з опорою на власні технологічні можливості й прийнятий на озброєння військово-морськими силами у 2015 році ракетний корвет класу «Тоцзян».

Крім того, заплановано проведення військових навчань із застосуванням методів комп’ютерного моделювання.

У навчаннях цього року вперше візьме участь сформований у вересні 2019 року комбінований батальйон з чисельністю особового складу 500 осіб.

Цей батальйон включає бронетанкові та мотопіхотні підрозділи, офіцерів зв’язку, які представляють сухопутні сили, ВПС і ВМС, а також операторів наведення ракет і безпілотних літальних апаратів.

Азія ВМС Китайської Республіки (Тайвань) Китайська Республіка (Тайвань) Навчання ПС Китайської Республіки (Тайвань) Світ