fbpx
Тайвань спростував новину про збитий китайський Су-35

Тайвань спростував новину про збитий китайський Су-35

Авіаінциденти Азія Інформаційна війна Китай (КНР) Китайська Республіка (Тайвань) Південно-Китайське море Світ Су-35

Міністерство оборони Тайваню спростувало інформацію, що Тайвань збив китайський винищувач Су-35 російського виробництва.

Про це було повідомлено на офіційному каналі у Twitter.

Раніше у соцмережах з’явилась інформація, що літак КНР було збито з систем протиповітряної оборони Китайської Республіки (Тайваню).

В мережі були опубліковано відео з місця падіння уламків китайського винищувача:

Та з китайським льотчиком:

За інформацією яка згодом з’явилась у мережі над територією континентального Китаю поблизу Гуйліня зазнав аварії винищувач J-10:

Гуйлінь та Тайвань

Також у мережі звернули увагу, що перші повідомлення про збиття силами ППО Тайваню китайського винищувача з’явились з індійських акаунтів, з військовими яких нещодавно сталось бойове зіткнення у прикордонні з континентальним Китаєм.

Тому цю дезінформацію по тому що Тайвань збив китайський Су-35 називають успішною спецоперацією індійських підрозділів інформаційно-психологічних операцій, що зіграли на протистоянні КНР та Тайваню.

Китайська Народна Республіка (КНР) не визнає незалежність Тайваню (Китайської Республіки) та називає його «бунтівною провінцією».

Протистояння двох Китаїв почалось після захоплення влади комуністами на континентальній частині країни у 1949 році, тодішній офіційний уряд же перебрався на острів Тайвань.

З тих пір триває поступова експансія континентального Китаю на острівний осередок.

Військові навчання Китайської Республіки «Хань гуан 36». Фото: ЗМІ Тайваню

У 1971 році Китайська Народна Республіка зайняла місце Республіки Китай (Тайвань) у Організації Об’єднаних націй. Також все менше країн визнають Тайвань на дипломатичному рівні – зараз вона визнана 17 членами ООН.

Авіаінциденти Азія Інформаційна війна Китай (КНР) Китайська Республіка (Тайвань) Південно-Китайське море Світ Су-35