fbpx
Танк K2: Корейська трансмісія не витримала випробувань

Танк K2: Корейська трансмісія не витримала випробувань

Азія Бронетехніка Корейський півострів Південна Корея (Республіка Корея) Танк

Третя партія корейських танків K2 «Black Panther» отримає німецьку трансмісію. Корейська трансмісія не витримала ресурсних випробувань.

Про це повідомляє видання Defense News.

Управління закупівель міністерства оборони Південної Кореї (DAPA) прийняло рішення оснастити третю партію з 50 основних танків південнокорейського виробництва K2 «Black Panther» німецькою трансмісією.

Це рішення завдало удару по 15-річній програмі заміни німецької трансмісії «Renk» на систему національного виробництва, яка, як очікували представники південнокорейський оборонних підприємств, підготувала б ґрунт для експорту танка.

«До 2023 року буде побудовано близько 50 одиниць танків K2, що потребують інвестицій в розмірі 2,83 трлн вон (близько 2,56 млрд доларів)», – йдеться в повідомленні DAPA.

Танки К2 армії Республіки Корея. Фото: МО Кореї

Як повідомлено, південнокорейська автоматична трансмісія, розроблена компанією «S & T Dynamics», не витримала ресурсних випробувань.

Нові вироби будуть оснащені «гібридною силовою установкою», що складається з трансмісії «Renk» і двигуна, розробленого південнокорейською компанією «Doosan Infracore».

Історія затримок

Невдача в розробці трансмісії також привела до затримок в поставках танка південнокорейської армії.

Танк K2 «Black Panther» був розроблений спільно Управлінням розробок міністерства оборони Південної Кореї (ADD) і компанією «Hyundai Rotem» для заміни танків M48 Patton і більш ранніх моделей танків K1, які перебували на озброєнні з 1980-х років.

Дослідні зразки були представлені у 2007 році. Серійне виробництво перших 100 одиниць K2 було схвалено у 2011 році.

Перші два основних танка К2 другої серії, передані південнокорейським об'єднанням Hyundai Rotem сухопутним військам Південної Кореї. 2019 рік. Фото: Hyundai Rotem

Поставка в війська була запланована на 2012 рік, але була відкладені через несправний двигун і відсутності прогресу в розробці трансмісії.

Потім уряд вирішив використовувати для першої партії силову установку німецького виробництва, що складається з дизельного двигуна MTU 883 і трансмісії «Renk».

Танки надійшли на озброєння у 2014 році, і в тому ж році південнокорейські розробники оголосили, що їм вдалося створити силову установку потужністю 1500 кінських сил, яку можна буде встановити на другу серію зі 100 танків.

Однак розгортання другої серії також зіткнулося з затримками, оскільки трансмісія, вироблена компанією «S & T Dynamics», неодноразово не підтверджувала свою надійність і ресурсні показники відповідно до стандартів, за якими система повинна безвідмовно працювати протягом 320 годин.

Друга серія танків K2 була поставлена ​​у 2019 році.

Експортний потенціал

Доля силової установки національного виробництва – головна проблема для потенційних закордонних замовників танка, в тому числі для Туреччини.

У 2008 році «Hyundai Rotem» підписала з турецькою компанією «Otokar» контракт вартістю 540 млн доларів на передачу технологій і допомогу в проєктуванні танка K2.

Ця технологія була використана при виробництві основного танка Туреччини, який отримав назву «Altay».

Виданню «Defense News» недавно стало відомо, що турецькі чиновники вели переговори з «Hyundai Rotem», щоб врятувати її відкладену програму.

Повідомляється також, що Польща проявила інтерес до розробки власного основного танка у співпраці з «Hyundai Rotem» з використанням технологій танка «Black Panther».

Black Panther

K2 «Black Panther» озброєний 120-мм гладкоствольною гарматою L55, розробки південнокорейської компанії «Hyundai WIA».

Він також оснащений системою управління вогнем, здатної виявляти й супроводжувати цілі на відстані до 9,8 км за допомогою тепловізійної камери.

Танк здатний розвивати швидкість до 70 км / год по дорожньому покриттю і підтримувати швидкість до 52 км / г в умовах бездоріжжя.

Він також може долати 60-градусні схили та вертикальні перешкоди висотою до 1,8 м.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Азія Бронетехніка Корейський півострів Південна Корея (Республіка Корея) Танк