fbpx
Танкова бригада приводить техніку до бойової готовності

Танкова бригада приводить техніку до бойової готовності

17 танкова бригада ЗСУ

17-та окрема танкова бригада розпочала підготовку озброєння і техніки до постійної готовності бойового застосування у весняно-літній період.

Про це повідомляють на сторінці 17 ОТБр.

Безпосередня підготовка проводиться у три етапи: підготовчий період, безпосереднє проведення робіт щодо переведення ОВТ та перевірка якості проведення робіт.

Повідомляється, що в період проведення робіт буде організоване змагання серед підрозділів за зразкове виконання завдань переводу техніки та озброєння.

Фото: 17-та окрема танкова бригада

На першому етапі: дефектування озброєння та військової техніки, визначиться перелік необхідних запасних частин, вузлів та агрегатів, запасів матеріальних засобів необхідних для якісного проведення робіт сезонного обслуговування.

Перевіриться наявність індивідуального комплекту ЗІП 100% ОВТ та надавання заявки на доукомплектування, на необхідні запасні частини, вузли та агрегати, матеріальні засоби до служб бригади та організація своєчасного їх отримання.

Фото: 17-та окрема танкова бригада

На другому етапі відбудеться розгортання пунктів управління, медичних пунктів в парках бойових машин.

На третьому етапі, після закінчення робіт сезонного обслуговування, буде організована перевірка якості проведення робіт. Для цього створюється комісія.

Зокрема, буде узагальнено досвід кращих фахівців, військовослужбовців, які відзначилися при виконанні завдань переводу ОВТ на літній режим експлуатації.

Фото: 17-та окрема танкова бригада


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


17 танкова бригада ЗСУ