fbpx
Тарас Чмут закликав США виключити Україну зі списку кримінального контролю торгівлі

Тарас Чмут закликав США виключити Україну зі списку кримінального контролю торгівлі

Волонтери Конгрес США Повернись живим Світ США Тарас Чмут Україна Україна-США

Директор благодійного фонду «Повернись живим» Тарас Чмут закликав у Конгресі США виключити Україну зі списку кримінального контролю торгівлі.

Чмут разом із колегами із фонду Сергія Притули, «Razom for Ukraine» та «Blue/Yellow for Ukrainе» за запрошенням Гельсінської комісії Конгресу США взяв участь у слуханнях про український волонтерський рух.

Промова відбулася 7 грудня.

Зокрема Тарас Чмут розповів, що фонд працює над підтримкою та забезпеченням Сил оборони України технічними засобами для переваги на полі бою.

«Все, що ми робимо, є результатом жахливої війни, яка щодня забирає десятки, а то й сотні життів, і постійної величезної потреби у дооснащенні наших військових. На війні постійно втрачається техніка та озброєння. І ми мусимо постійно поповнювати ці втрати, поки є люди, у тому числі американці, які захищають Україну», – наголосив директор благодійного фонду.

Тарас Чмут. Фото: CNN

Він також повідомив, що з початку повномасштабного російського вторгнення фонд «Повернись живим» поглибив свою співпрацю з американськими організаціями, які закуповували та передавали через нашу логістичну мережу тисячі бронежилетів, шоломів, аптечок та інших необхідних речей, яких критично не вистачало з 24-го лютого.

«Саме тому під час цих слухань мені важливо, щоб США виключили Україну з графи «Контроль над злочинністю» Списку контролю за торгівлею», – заявив Тарас Чмут.

За словами директора благодійного фонду, таке рішення дозволить значно швидше передавати вкрай важливе для України оснащення. Як приклад він навів голографічні приціли.

Нагадуємо, що за вісім місяців повномасштабного російського вторгнення фонд «Повернись живим» зібрав на потреби захисників України понад 5 млрд грн.

Фонд «Повернись живим» придбав безпілотний авіаційний комплекс Bayraktar TB2 Фото: Повернись Живим

За ці кошти фонд забезпечив зв’язком 150 батальйонів, передавши 14 837 радіостанцій. А 3736 засобів тепловізійної оптики закрили потреби 100 підрозділів Сил оборони. Також військові отримали багато іншого оснащення і обладнання.

Нещодавно «Повернись живим» передав Збройним Силам України мобільні майстерні на шасі MAN.

Перші два комплекси, кожен з яких складається з вантажівки та причепа з кунгом і обладнанням, отримали військові частини, які підпорядковані Командуванню Сил логістики.


Мілітарний” працює завдяки постійній підтримці Спільноти

  • Ставай патроном на Patreon від $1
  • Будь спонсором на Youtube від 70 грн

Навіть донат в 30 грн (ціна 1 кави) допоможе нам працювати далі:

  • PayPal - [email protected]
  • Приватбанк 4149 6293 1808 2567
  • monobank 4441 1144 4179 6255
  • ETH 0xeEAEAd0d28ea8e0cdadB2692765365e7F54004a3

Будь з “Мілітарним” на всіх платформах

Twitter || Telegram || Facebook || Youtube


Волонтери Конгрес США Повернись живим Світ США Тарас Чмут Україна Україна-США