fbpx
Таїланд замовив бронемашини VN16

Таїланд замовив бронемашини VN16

Азія Бронетехніка ВМС Таїланду Закупівлі Морська піхота Таїланд Танк

Таїланд закупить для морської піхоти легкі плаваючі танки VN16 корпорації КНР «China North Industries Corporation» (NORINCO).

Про це повідомляє видання ArmyRecognition.

Техніка буде розміщена на борту замовленого в КНР десантного корабля класу «Type-071Е». Будівництво цього корабля ведеться в рамках підписаного з China S0tate Shipbuilding Corporation (CSSC) у вересні 2019 роки контракту вартістю 130 млн доларів.

Перші відомості про виділення командуванням ВМС Таїланду коштів в обсязі 405 млн батів на початкову покупку трьох плаваючих бойових машин з’явилися в червні 2020 року.

Очікується, що для танкової роти корпусу морської піхоти буде потрібно близько 15 машин VN16, тому в перспективі очікуються додаткові закупівлі.

Бронемашина VN16 від NORINCO. Фото: ArmyRecognition

VN16 є експортною версією легкого плаваючого танка ZTD-05, розробленого корпорацією NORINCO спеціально для підрозділів морської піхоти.

Він озброєний 105-мм стабілізованою гарматою, що дозволяє вести вогонь боєприпасами різного типу, в тому числі бронебійними підкаліберними опереними снарядами з піддоном, осколково-фугасними, кумулятивними снарядами.

Додатково через канал ствола 105-мм протитанковими ракетами з лазерним наведенням, розробленими в КНР на базі російської ракети 9М117 «Бастион». Як допоміжне озброєння використовується 7,62-мм спарений кулемет і 12,7-мм зенітний кулемет.

Бронемашини від NORINCO. Фото: З відкритих джерел

Корпус і башта VN16 суцільнозварні, забезпечують захист від 25-мм бронебійних снарядів у фронтальній проєкції й круговий захист від 7,62-мм бронебійних боєприпасів. Екіпаж VN16 – чотири людини, включаючи командира, водія, навідника і заряджаючого. Стандартне обладнання VN16 включає комп’ютеризовану систему управління вогнем, лазерний далекомір і систему нічного бачення.

Машина також оснащена системою GPS-навігації й тепловізійною системою. Два водометних рушіїв дозволяють розвивати швидкість на плаву до 28 км / год, забезпечуючи висадку десанту на узбережжі з борта десантного корабля, розташованого на відстані понад 10 км від берега.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Азія Бронетехніка ВМС Таїланду Закупівлі Морська піхота Таїланд Танк