fbpx
Тероборону залучать до навчань з посилення кордону

Тероборону залучать до навчань з посилення кордону

Білорусь Кордон навчання Сусіди Тероборона Україна

Територіальну оборону залучать до навчань з посилення кордону та протидії незаконній міграції.

Про це інформує Мілітарний.

Рада національної безпеки і оборони України (РНБО) на засіданні в середу розглянула ситуацію щодо можливих загроз нацбезпеці, спричинених кризою з мігрантами на кордоні між Польщею та Білоруссю, пише «Інтерфакс-Україна».

Було вирішено посилити найбільш уразливі ділянки українсько – білоруського кордону додатковими підрозділами Держприкордонслужби, Нацполіції та Нацгвардії.

На запитання, чи буде задіяно сили тероборони, секретар РНБО Олексій Данілов відповів:“Усе, що необхідно, буде задіяно”.

Голова МВС Денис Монастирський під час брифінгу присвяченого результатам засідання РНБО повідомив подробиці підготовки до можливої кризової ситуації. За його словами, невдовзі підрозділи територіальної оборони в прикордонних регіонах пройдуть навчання з протидії незаконній міграції.

“Найближчим часом буде приведено та залучено підрозділи територіальної оборони у прикордонних областях, щоб перевірити та провести навчання щодо взаємодії цих підрозділів, щоб бути готовим до будь-яких можливих сценаріїв у разі потрапляння незаконних мігрантів з Білорусі, що пересуваються у бік Польського кордону”, – розповів міністр.

Кордон

Міністр також зазначив, що сценарій, аналогічний польському, можливий і щодо кордонів України. Міністр наголосив, що відповідь та реакція українських правоохоронців має бути досить жорсткою, чіткою, коректною у рамках закону щодо захисту державного кордону.

Під час робочого візиту 11 листопада, у Волинську область міністр внутрішніх справ Денис Монастирський перевірив стан охорони державного кордону з Республікою Білорусь, і повідомив:

“Додатково буде залучено близько 8,5 тисяч військовослужбовців та поліцейських. Це потужне угрупування складатиметься з: 3 тисяч військослужбовців ДПСУ; 3,5 тисяч – НГУ та 2 тисяч – Нацполіції. Чергуватиме також авіація МВС, зокрема 15 вертольотів, які забезпечать мобільність і, за необхідності, перекидатимуть наші сили на кордон”, – сказав Денис Монастирський.

На території північних прикордонних областей, у вересні проходила активна фаза стратегічних командно-штабних навчань «Об’єднані зусилля ‒ 2021». Під час навчань прикордонники, як складова сил територіальної оборони, були долучені до роботи штабів зон тероборони.

Тоді за легендою тренувань на територію Чернігівської та Сумської областей проникла умовна диверсійно-розвідувальна група. Навчання проводили в умовах максимально наближених до реальних. У ході навчань було посилено режим безпеки на військових, інфраструктурних та інших стратегічно важливих об’єктах обох регіонів.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Білорусь Кордон навчання Сусіди Тероборона Україна