fbpx
Тоголезька армія отримає 20 бронеавтомобілів Marauder

Тоголезька армія отримає 20 бронеавтомобілів Marauder

Африка Бронетехніка Закупівлі ООН Республіка Того Світ

Південноафриканський виробник броньованих автомобілів Paramount Group незабаром доставить партію з 20 бронетранспортерів Marauder до збройних сил Республіки Того. Про це повідомляє Africa Intelligence. Переговори з Paramount Group тривали три роки. До компанії вперше звернулися в 2017 році.

Але переговори зірвалися після інциденту з офіцером підрозділу оборонних закупівель полковником Уро-Бангна Нассамом. Його поранили в Йоганнесбурзі, куди той прибув для перемовин в травні 2017 року. Контракт був підписаний лише у 2019 році.

Бронеавтомобіль Mamba Mk7 від компанії Osprea

Таким чином уряди країни прагне відновити раніше втрачену спроможність сухопутних підрозділів. Армія зазнала втрат через участь техніки в стабілізаційній місії ООН MINUSMA в Малі. Через різні причини  (неналежне обслуговування, підрив на саморобних вибухових пристроях) з ладу вийшли раніше придбані 15 БТР Mamba Mk7 від компанії Osprea Logistics.

Бронеавтомобіль Bastion від компанії ACMAT

Десяток автомобілів Bastion, розроблених французькою фірмою ACMAT (дочірня компанія Arquus) також постраждали під час бойових дій у Малі. Такі втрати позначилися на можливості тоголезької армії швидко мобілізувати силиа проти терористичних угруповань, що діють у цьому районі.

Для протидії джихадистській загрозі вздовж північного кордону країни президент Того Форе Гнасінгбе запустив амбіційний план зміцнення своїх оборонних можливостей протягом п’яти років з 2021 по 2025 рік. За допомогою закону про військові програми Гнасінгбе планує збільшити чисельність військ і придбати військової техніки більше ніж на більше 1 млрд євро. Зокрема, Армія має отримати близько 15 бойових броньованих машин та додатково 200 транспортних, розвідувальних та логістичних машин.

Республіка Того – держава на заході Африки, площа 56800 км², населення 7,8 млн, ВВП 5,7 млрд дол, ВВП на душу населення – 1600 дол.

Тоголезька армія вважається найбільш організованою та оснащеною у Тропічній Африці. Кількість військовослужбовців становить 9000 осіб. Франція грає важливу роль у підготовці військових кадрів та технічному оснащенні армії Того.

Бойові машини CVR (T) збройних сил Того на військовому параді

Військові в останні десятиліття грають значну роль у політиці цієї країни. Ґнасінґбе Ейадемі (батько нинішнього президента) вдалося провести 40 років при владі в країні лише завдяки військовим переворотам та впливу військових.

Карта дислокації підрозділів ООН, що беруть участь в операції MINUSMA

MINUSMA – багатопрофільна комплексна місія Організації Об’єднаних Націй по стабілізації в Малі була створена 25 квітня 2013 року Резолюцією 2100 Ради Безпеки ООН з метою стабілізації країни після повстання Туарегів 2012 року.

Офіційно розгорнута 1 липня і стала найнебезпечнішою миротворчою місією ООН, в якій загинуло 209 миротворців із сили приблизно 15 200.

Бронеавтомобілі Marauder Збройних сил Азербайджану, Нагірний Карабах, 2020

Marauder – бронеавтомобіль 4х4 розробки компанії Paramaunt Group (ПАР). Маса – 9 т, екіпаж – 10 осіб. Окрім ПАР випускається в Азербайджані та Казахстані. Перебуває на озброєнні Алжиру, Йорданії, Республіки Конго, Азербайджану, Казахстану і ПАР.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Африка Бронетехніка Закупівлі ООН Республіка Того Світ