fbpx
Третя штурмова відкрила набір в школу операторів FPV 

Третя штурмова відкрила набір в школу операторів FPV 

3 ОШБр БпА (Безпілотні апарати) Війна з Росією Навчання Україна

Відкрився набір на навчання операторів ударних дронів на базі Третьої окремої штурмової бригади.

Про це військова частина повідомила на своїх офіційних сторінках у соцмережах.

Школа Kill House має власну трасу для польотів FPV-дронів під час навчання та надає курс підготовки від бойових інструкторів.

«Цивільний зможе опанувати фах і здобути скіли з ліквідації окупантів з неба. Військовий — пройти навчання й почати розносити противника на впевненому», – наголосили у 3-й штурмовій.

Засновники школи Kill House визначили свою місію в тому, щоб зробити доступною якісну підготовку з управління FPV-дронами для широкого кола людей: від цивільних новачків до професійних пілотів.

«Ми прагнули створити сприятливе навчальне середовище, де студенти зможуть вивчити не тільки технічні аспекти FPV, але й розвинути свої навички пілотування, оволодіти стратегією польоту та навчитися ефективно працювати», – йдеться на сайті школи.

На сьогодні FPV-дрони стали важливим технологічним рішенням у військових операціях, створюючи нові можливості для ураження ворога, наведення точного вогню, здійснення розвідки та інших завдань.

В умовах бойових дій на території України дрони використовуються вже декілька років.

«Їхня роль та популярність значно зросла останнім часом, завдяки розвитку технологій з’являються нові типи безпілотників. FPV-дрони стали доступнішими, більш маневреними та досконалішими за технічними характеристиками», – пояснюють у школі Kill House.

Тому для успішного використання FPV-дронів в умовах бойових дій необхідні, як теоретичні знання, так і практичні навички у пілотуванні й інженерії. Крім того, важливо вивчити питання безпеки та правильного використання таких безпілотників.

Нещодавно воїни батальйону безпілотних систем 3-ї окремої штурмової бригади підбили ворожий гусеничний тягач МТ-ЛБ з великою кількістю десанту на борту.

Росіяни намагалися захистити машину антидроновим «мангалом», однак він не захистив тягач від українського ударного FPV-дрона, який уразив МТ-ЛБ в борт.

3 ОШБр БпА (Безпілотні апарати) Війна з Росією Навчання Україна