fbpx
Три компанії конкуруватимуть за створення навчального літака для ВМФ США

Три компанії конкуруватимуть за створення навчального літака для ВМФ США

Boeing Lockheed Martin Авіація ВМФ США Компанія Leonardo Морська авіація Навчально-бойові літаки Світ США

Авіабудівні компанії заявили про свій намір брати участь у тендері на розробку і постачання ВМФ США нового навчально-тренувального реактивного літака.

Про це інформує Мілітарний.

Літак, що буде створений повинен замінити T-45 Goshawk, який сьогодні у навчальних цілях використовує ВМФ США, повідомляє Janes.

Представники корпорацій Boeing та Lockheed Martin підтвердили виданню, що подадуть заявку в рамках програми UJTS (Undergraduate Jet Training System), а в свою чергу італійська група Leonardo заявила раніше, що планує поборотися за контракт ВМФ США на поставку нових навчальних палубних літаків.

Компанія Boeing запропонує американському флоту свій навчально-тренувальний літак T-7A Red Hawk. Він створюється спільно зі шведською компанією Saab на замовлення Повітряних сил США.

T-7A Red Hawk, фото Boeing

Lockheed Martin у співпраці з південнокорейською компанією Korea Aerospace Industries має намір запропонувати літак Т-50А.

«Ми запропонуємо необхідні модифікації існуючого літака T-50A, щоб відповідати вимогам ВМФ США», – заявили виданню в Lockheed Martin.

Італійська група Leonardo раніше анонсувала, що збирається брати участь в тендері ВМФ США з проектом літака M-346 Master.

Легкий винищувач M-346LFFA

У той же час компанія BAE Systems про свою участь у новій програмі не заявляла, вказавши, що займається підтримкою в справності вже випущених літаків.

«Наша основна увага як і раніше зосереджена на підтримці готовності та доступності T-45 Goshawk за рахунок виробництва запасних компонентів і надання інженерної підтримки. Ми як і раніше прихильні підтримки ВМФ США і продовжуємо співпрацювати з нашими партнерами по підтримці майбутніх потреб», – вказали у компанії.

T-45 Goshawk – американський реактивний навчально-тренувальний літак палубного базування. Розроблений компаніями Boeing та BAE Systems на основі британського літака Hawk.

З 1991 року використовується для навчання пілотів ВМФ і Корпусу морської піхоти США. Розвиває швидкість до 1000 км/год, практична стеля сягає 13 000 метрів.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Boeing Lockheed Martin Авіація ВМФ США Компанія Leonardo Морська авіація Навчально-бойові літаки Світ США