fbpx
Туреччина нагадала про український Крим

Туреччина нагадала про український Крим

Злочин Крим Співпраця Туреччина Україна

Туреччина продовжує надавати підтримку кримським татарам і в черговий раз нагадує про свою прихильність територіальній цілісності України.

Про це повідомляє пресцентр МЗС Туреччини.

У понеділок 18 травня виповнюється 76 років від часу депортації радянським режимом кримських татар з їхньої історичної батьківщини – Криму. В цей день Україна і світ відзначають День пам’яті жертв депортації та геноциду кримськотатарського народу.

«76 років корінні жителі Криму були насильно вигнані зі своєї батьківщини й депортовані в нелюдських умовах. Більша частина з 250 тисяч кримських татар загинула або в дорозі, або у вигнанні. Кримські татари не могли повернутися на батьківщину, на Кримський півострів, десятиліттями після вигнання», – повідомили у МЗС Туреччини.

«Сьогодні Туреччина продовжує надавати підтримку кримським татарам у боротьбі проти несправедливого ставлення, якого вони зазнали, і жити в безпеці й мирі, зберігаючи свою самобутність. З цього приводу ми ще раз підтверджуємо нашу підтримку територіальної цілісності України.», – підкреслили у відомстві.

Раніше очільники Міністерств закордонних справ України, Грузії, Естонії, Латвії, Литви та Польщі виступили зі спільною заявою в День пам’яті жертв депортації кримськотатарського народу.

Голови відомств висловили підтримку кримським татарам у їхній боротьбі за свої права.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Злочин Крим Співпраця Туреччина Україна