fbpx
Туреччина виготовила для Грузії автомобілі техобслуговування

Туреччина виготовила для Грузії автомобілі техобслуговування

Автотехніка Грузія Кавказ Світ Сусіди Туреччина

Туреччина виготовила та передала Грузії автомобілі техобслуговування.

Про це інформує Мілітарний.

Сайт «Грузия Online» повідомляє, що Туреччина передала міністерству оборони Грузії 4 автомобілі техобслуговування. Про це проінформувало міністерство оборони країни.

В рамках угод про військово-фінансове співробітництво, підписане між урядами Туреччини і Грузії 27 листопада 2020 року, Туреччина передала грузинській армії чотири одиниці машин технічного обслуговування виробництва компанії BMC, найбільшого виробника військової техніки в Туреччині.

Договір з BMC на поставку чотирьох машин для технічного обслуговування був підписаний в жовтні 2020 року. Загальна вартість даного обладнання склала 866 400 доларів США.

Раніше в ході проекту співробітництва Міністерство національної оборони Туреччини передало Міноборони Грузії 35 дизельних автобусів BMC Neocity, 12 броньованих будівельних машин та різне обладнання на загальну суму близько 5 мільйонів доларів.

У січні 2021 року, інформаційне агенство Anadolu повідомляло, що  в рамках угоди про військово-фінансове співробітництво, підрозділи сил оборони Грузії отримають турецьке інженерне обладнання.

Окрім того, Міністерство національної оборони Туреччини передало в дар Міноборони Грузії лазерні далекоміри та інженерне обладнання.

Технічне оснащення було передано бойовим та інженерним підрозділам збройних сил Грузії і послужить ефективному виконанню поставлених перед ними завдань.

Минулого року, Армія Грузії отримала 160 автомобілів підвищеної прохідності Ford Ranger. Вони були придбані в рамках програми оновлення автопарку грузинських збройних сил.

Грузинська армія отримала позашляховики Ford Ranger 3 у версії Doppelkabine, інформація про комплектацію не розголошується.

Армія Грузії отримала 160 Ford Ranger

За програмою оновлення автопарку заплановано придбати 500 автомобілів марок MANIVECO та FORD. В Грузії наголошують, що це дозволить підвищити технічну взаємосумістність із країнами Північноатлантичного Альянсу, котрі вже використовують цю автотехніку.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Автотехніка Грузія Кавказ Світ Сусіди Туреччина