fbpx
Турецькі бронеавтомобілі Hızır доставлені в Уганду

Турецькі бронеавтомобілі Hızır доставлені в Уганду

Африка Бронетехніка Закупівлі Світ Туреччина Уганда

Турецькі бронеавтомобілі Hızır, розробки та виробництва компанії Katmerciler AŞ були доставлені в Уганду.

Про це повідомляє Український мілітарний портал із посиланням на публікації у соцмережах.

Відправка першої партії бронеавтомобілів була оголошена влітку 2020 року, тоді країна призначення не називалась і лише озвучувалось «до однієї з країн Східної Африки».

Відео з пересування бронеавтомобілів HIZIR турецького виробництва в Уганді:

За судном Jolly Cobalto (IMO: 9668960), яке згідно з даними AIS транспортувало бронеавтомобілі, ідентифікували його зупинку у Джидді в Саудівській Аравії, що було малоймовірним місцем призначення для турецької бронетехніки, котра пофарбована у зелений колір.

Проте цей порт є проміжним пунктом призначення для суден, котрі прямують у Джибуті, де зазвичай розвантажуються військові машини, призначені для африканських країн, що не мають виходу до моря.

Бронеавтомобіль Hızır вперше було продемонстровано у 2016-у році компанією Katmerciler AŞ на міжнародній виставці військової техніки. У 2018-у році турецька армія успішно провела балістичні випробування та випробування на підрив.

В якості двигуна використовується 6-ти циліндровий дизельний двигун з турбонадувом об’ємом 8,9 літрів, потужністю 400 кінських сил від фірми Cummins. Він може розігнати машину до 110 км за годину, а запас ходу складає 700 км.

Бронеавтомобіль Hızır

Hızır може постачатися в декількох версій, від найпростішої як передана до однієї з країн Африки, так і з бойовими модулями у версії бронетранспортера (БТР), бойової розвідувальної машини (БРМ), командно-штабної машини, а також як носій різноманітного обладнання. Базова версія може вміщувати до 9 військовослужбовців, включно з водієм та командиром, а також до 7 чоловік десанту.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Африка Бронетехніка Закупівлі Світ Туреччина Уганда