fbpx
Турецькі військові навчаються використовувати ЗРК HISAR

Турецькі військові навчаються використовувати ЗРК HISAR

ASELSAN Roketsan ЗРК ЗРК HISAR навчання Світ Туреччина

Особовий склад Турецької армії проходить навчання для експлуатації нових вітчизняних ЗРК HISAR.

Про це повідомляє турецьке міжнародне інформаційне агенство Anadolu.

Навчання відбувається без застосування бойових ракет, і без залучення авіації. Для тренування персоналу використовуються симулятори та навчальні ракети.

До опанування техніки залучено особовий склад сухопутних військ Туреччини, який згодом має експлуатувати ці зенітні комплекси.

ЗРК HISAR створені із застосуванням останніх технологій і мають відкриту архітектуру, що дозволяє модернізувати системи в майбутньому відповідно до нових потреб.

Зенітний комплекс є першою вітчизняною системою ППО Туреччини, що була розроблена за сприянням Управління оборонної промисловості Туреччини.

Турецький комплекс призначений для ураження бойових літаків, вертольотів, крилатих ракет, безпілотних літальних апаратів, та інших повітряних загроз.

ЗРК розроблені з метою задоволення потреб армії і зміцнення протиповітряної оборони Туреччини на малих та середніх висотах.

Комплекс HISAR представлений у двох варіантах – малої дальності HISAR-A (з радіусом дії до 15 км) та середньої дальності HISAR-O (до 25 км).

Розробка таких компонентів, як РЛС, системи командного управління, системи управління вогнем, системи запуску ракет, системи зв’язку, IFF і канал передачі даних, здійснювалася компанією ASELSAN.

Розробкою ракет займалася компанія ROKETSAN, проте частина комплектуючих до ракет також була надана компанією ASELSAN.

“Після запуску серійного виробництва потреби сухопутних, військово-морських і військово-повітряних сил Туреччини з протиповітряної оборони на малій і середній висотах будуть забезпечені за рахунок вітчизняних ресурсів”, – йдеться у повідомлені.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


ASELSAN Roketsan ЗРК ЗРК HISAR навчання Світ Туреччина