fbpx
Турецький Akinci озброюють бомбами HGK-84

Турецький Akinci озброюють бомбами HGK-84

Авіабудування Авіація Азія БпА (Безпілотні апарати) Випробування ОПК Світ Сусіди Туреччина

Турецький БПЛА Akinci озброюють бомбами HGK-84.

Про це інформує Мілітарний.

Як повідомляє Defence Turkey. Перший серійний безпілотний літальний апарат турецького виробництва Akinci (Akıncı S-1), ​​був вперше помічений з авіаційною бомбою HGK-84, яка була закріплена під його фюзеляжем. Цими зображеннями у своєму Twitter поділився Сельчук Байрактар, головний технологічний директор виробника безпілотників Baykar Savunma.

HGK-84 – комплект, призначений для швидкої переробки звичайних авіаційних бомб Mk.84 у високоточні керовані боєприпаси. Штатно Mk.84 – це звичайна некерована вільно падаюча бомба. Вона має масу 925 кг, з яких 429 кг становить вибухівка.

Комплект HGK-84 дозволяє наводити бомбу на ціль за допомогою лазера, а також відправляти її за заздалегідь заданими координатами за допомогою GPS або інерційної системи наведення. Комплект придатний для використання в будь-яких погодних умовах і повністю виробляється турецькими підприємствами.

Нагадуємо, що у травні, перший серійний безпілотний літальний апарат (БПЛА) турецького виробництва Akinci здійснив перший політ.

AKINCI S-1 успішно пройшов свої перші льотні випробування 19 травня 2021 року приурочені 102-й річниці початку визвольної війни Туреччини.

У березні 2021 року було заявлено, що розпочались наземні випробування першого серійного зразка безпілотника S-1.

Тоді анонсувалось, що по завершенню всіх необхідних наземних тестувань, літальний апарат відправлять до аеропорту Чорлу для початку льотних випробувань.

Розроблений Baykar Defense стратегічний безпілотний літальний апарат Akinci мають прийняти на озброєння турецької армії до кінця цього року.

Турецький важкий безпілотник Akinci, який оснащений українськими двигунами АІ-450, здійснив перший політ у грудні 2019 року та після того розпочались випробувальні польоти його прототипів за різними програмами.

БПЛА Akinci під час перших наземних випробувань

Монтаж українських силових установок АІ-450 на першому зразку безпілотного літального апарату Akıncı було завершено наприкінці серпня, тоді ж у Туреччині провели перші їх пуски.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal p[email protected]mil.in.ua

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Авіабудування Авіація Азія БпА (Безпілотні апарати) Випробування ОПК Світ Сусіди Туреччина