fbpx
У 2022 році Польща отримає партію ЗРК Patriot

У 2022 році Польща отримає партію ЗРК Patriot

Patriot Польща ППО та ПРО Світ Сусіди США

Збройні сили Польщі отримають перші зенітні ракетні комплекси «Patriot» до кінця 2022 року.

Про це повідомляє Мілітарний з посиланням на главу військового відомства Польщі Маріуша Блащака.

Поставка Збройним силам Польщі замовлених ЗРК «Patriot» буде реалізована в заплановані терміни.

Ця заява була озвучена головою військового відомства Польщі Маріушем Блащаком на зустрічі, яка проходить на місці підготовки у США польських військових.

Як повідомляє Міністерство оборони Польщі, нині ведеться підготовка необхідної інфраструктури та навчання особового складу.

Міністр оборони Польщі Маріуш Блащак на військовій базі США з підготовки польських військових. Жовтень 2021. Фото: МО Польщі

Міністр також провів зустріч з військовослужбовцями 3-ї зенітної ракетної бригади, яка відбулася в Форт-Сілла (шт.Оклахома), де під керівництвом інструкторів США проводиться їх навчання експлуатації систем «Patriot».

Patriot Польщі

14 листопада 2017 року Держдепартамент США схвалив потенційний продаж Польщі в рамках першого з двох етапів 4 батарей ЗРК «Patriot».

ЗРК мають бути виконані у конфігурації PAC-3 + з інтегрованою системою бойового управління ППО і ПРО (Integrated Air and Missile Defense Battle Command System – IAMD IBCS).

Також має бути передано 208 зенітно-керованих ракет PAC-3 MSE (Missile Segment Enhancement), 11 випробувальних ракет PAC-3 MSE, іншого обладнання та послуг потенційною вартістю 10,5 мільярдів доларів.

Міністр оборони Польщі Маріуш Блащак на військовій базі США з підготовки польських військових. Жовтень 2021. Фото: МО Польщі

В рамках першого етапу будуть поставлені два дивізіони «Patriot» (в складі двох батарей кожна) в конфігурації PAC-3 + з інтегрованою системою бойового управління IBCS.

Поставка перших двох дивізіонів «Patriot» буде виконана до кінця 2022 року. Початкова готовність комплексів до бойового застосування (IOC) запланована на кінець 2023 – початок 2024 року. Платежі за поставку комплексів будуть проведені протягом 2018-2022 роках.

У березні 2019 року стало відомо, що Polska Grupa Zbrojeniowa та американська компанія Lockheed Martin підписали угоду в рамках програми Wisła щодо часткової локалізації виробництва ЗРК Patriot.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Patriot Польща ППО та ПРО Світ Сусіди США