fbpx
У 2023 році армія США планує почати розгортання ракет середньої дальності

У 2023 році армія США планує почати розгортання ракет середньої дальності

ОПК Ракетобудування Світ США

У 2023 році армія США планує почати розгортання ракет середньої дальності.

Про це інформує Мілітарний.

Як повідомляє Defense News. Армія США має намір розгорнути свою першу мобільну ракетну батарею ракет середньої дальності не пізніше вересня 2023 року, з пізнішим сформуванням ще трьох батарей. Такі пропозиції містить проект американського оборонного бюджету на 2022 фінансовий рік.

Раніше, це американське видання першим повідомило, що армія США планує створення ракет середньої дальності за програмою Mid-Range Capability (MRC), щоб заповнити проміжок в армійських засобах ураження між початково заявленою дальністю оперативно-тактичної ракети Precision Strike Missile (PrSM) приблизно в 499 км, і далекобійною перспективною гіперзвуковуковою ракетою наземного базування.

Маючи широкий спектр ракетного озброєння різної дальності на Тихоокеанському театрі дає безліч варіантів їх застосування, тому що там є багато різних місць, з яких можна запускати ракети, заявив в інтерв’ю Defense News в минулому році бригадний генерал Джон Рафферті, що відповідає за програми високоточного ураження на великих відстанях (Long-Range Precision Fires – LRPF). Залучення і комбінація ракет різних діяльностей з самих різних районів розгортання “створює неймовірну дилему для противника”, – сказав американський генерал.

Армія США реалізує проект ракет середньої дальності, отримавши на це додаткові приблизно 88 млн. доларів в 2021 фінансовому році, і тепер потребує 286,46 млн доларів у 2022 фінансовому році. Військові США вже уклали з корпорацією Lockheed Martin контракт на розробку і виготовлення системи наземного запуску для ракет ВМФ США Standard SM-6 і крилатих ракет Tomahawk, – йдеться у повідомленні.

Перша офіційна фотографія створюваного Lockheed Martin варіанту перспективної оперативно-тактичної ракети за програмою армії США Precision Strike Missile

З документу стало відомо, що американські військові планують використовувати фінансування на 2022 фінансовий рік для розгортання дослідної батареї, що включає роботи по інтеграції і закупівлю обладнання та інших матеріалів для виготовлення системи і проведення випробувань.

Згідно з бюджетними документами, в наступному році армія США виготовить як пускові установки ракетної системи, так і перший батарейний командний пункт (Battery Operations Center – BOC) для першої батареї.

Фото з вільних джерел

Батарея буде складатися з чотирьох пускових установок і одного командного пункту, щоправда кількість і тип ракет, що входять в батарею, засекречені.

Американська армія планує у 2022 фінансовому році, витратити 46,5 млн доларів на пускові установки; 100,2 млн на наземне і допоміжне обладнання; 139,74 млн на ракети.

Системна інтеграція та перевірка заплановані на третій квартал 2022 фінансового року, після чого почнеться введення до бойового складу і навчання першої батареї, яке почнеться в першому кварталі 2023 фінансового року і завершиться в другому кварталі 2024 фінансового року.

Нагадуємо, що у США випробували безпілотну пускову ракетну установку, що являє собою адаптовану систему залпового вогню HIMARS. Сценарій випробування, зокрема, передбачав імітацію запуску декількох високоточних ракет PrSM (щоправда вона, ще перебуває в розробці) по цілям, розташованими на відстані 500 км.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


ОПК Ракетобудування Світ США