fbpx
У Афганістані формують перехідний уряд на чолі з талібами

У Афганістані формують перехідний уряд на чолі з талібами

Азія Афганістан Світ

Виконуючий обов’язки міністра внутрішніх справ Афганістану у зверненні по телебаченню заявив, що буде “мирний перехід влади” до перехідного уряду.

Про це інформує Мілітарний.

Переговірники «Талібану» прямують до президентського палацу в Кабулі, щоб підготуватися до “передачі” влади, повідомляє Інформаційне агентство Associated Press.

Як повідомляє міністерство внутрішніх справ Афганістану у неділю, 15 серпня, бойовики руху «Талібан» розпочали наступ на Кабул з усіх боків.

Керівництво ісламістської організації наказало бойовикам утриматися від насильства у Кабулі, дозволити безпечний вихід усім, хто бажатиме залишити місто, та закликав жінок слідувати у захищені ділянки, заявив представник «Талібану» на переговорах про врегулювання у Афганістані, які зараз проходять у столиці Катару Досі.

На фоні цих подій у столиці Афганістану триває оперативна евакуація, мета якої – визести повітрям усіх співробітників посольства США до ранку вівторка, якщо не раніше, повідомляє Укрінформ.

Американське посольство очікує, що евакуація проводитиметься цілодобово.

Раніше повідомлялося, що гелікоптери безперервно перевозять персонал із посольства до аеропорту.

За планом, спочатку має відбутися евакуація персоналу посольства, а потім американських громадян, потім – власників спеціальних імміграційних віз. Також швидко розпускають допоміжний персонал посольства США, набраний із місцевих.

Відтак у посольстві має залишитися лише кілька працівників – так звана опорна, базова команда.

Аеропорт Кабул наразі єдиний шлях з країни після того, як таліби взяли під контроль останній прикордонний перехід у неділю в Торхамі.

Не дивлячись на обіцянки, все більше афганців, які перемістилися до Кабулу та ті, які ще залишаються під владою талібів, стають свідками неспровокованих нападів на мирних жителів та розстрілів полонених солдатів.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Азія Афганістан Світ