fbpx
У «Армія+» тепер відображатиметься номер наказу на переведення між частинами

У «Армія+» тепер відображатиметься номер наказу на переведення між частинами

Міністерство оборони (МОУ) Реформа Україна

Тепер в застосунку «Армія+» військовослужбовці зможуть бачити номер наказу на переведення, якщо їм погодять їх рапорт на зміну місця служби.

Про це повідомила заступниця міністра оборони Катерина Черногоренко.

За словами Черногоренко, наявність номера наказу пришвидшує весь процес переведення без необхідності регулярно уточнювати інформацію в стройовій.

Для військових, які тільки подаватимуть рапорти, сповіщення з номером наказу приходитиме автоматично разом з інформацією про погодження переводу.

Військовослужбовцям, які раніше вже подали рапорти та отримали погодження на переведення, але не мають інформації про формування відповідного наказу, потрібно звернутись у службу підтримки в розділі «Меню».

За 10 днів роботи сервісу 4 500 рапортів на зміну місця служби подали військові в «Армія+». З них 4 200 вже опрацьовані Кадровим центром ЗСУ, зокрема 900 — отримали погодження.

Заступниця міністра деталізувала, що за 10 днів роботи сервісу 4 500 рапортів на зміну місця служби подали військові в «Армія+».

З них 4 200 вже опрацьовані Кадровим центром ЗСУ, зокрема 900 — отримали погодження.

Український військовий з мобільним телефоном (ілюстративна фотографія зі сторінки Морської піхоти України)

Переведення через «Армія+»

Через «Армія+» було скорочено процес переведення, прибрано бюрократичні перешкоди і зведено усе до подачі електронного рапорту.

Такий рапорт потрапляє одразу до Кадрового центру ЗСУ. Тобто, його не треба погоджувати із командиром.

За потреби Кадровий центр напряму запитає погодження командира без участі військовослужбовця. Це стосується таких випадків:

  • Переведення придатних бійців між бойовими чи тиловими частинами;
  • Переведення з тилового підрозділу в бойовий для офіцерів чи тих, хто займає офіцерську посаду.

Зміна місця служби через «Армія+» має доволі простий алгоритм. Необхідно подати рапорт, додати до нього військовий квиток чи посвідчення офіцера та рекомендаційний лист від іншої частини.

У деяких випадках потрібен висновок ВЛК, наприклад якщо військовий хоче перевестися із бойової частини у тилову.

Далі рапорт потрапляє у Кадровий центр ЗСУ. Якщо немає підстав для відмови — готується наказ, який згодом підписують або Головнокомандувач ЗСУ, або начальник Генштабу.

Окрім того, що новий алгоритм зміни місця служби простий, він ще й прозорий. Якщо військовому відмовлять, то він отримає причину чому це сталося.

Міністерство оборони (МОУ) Реформа Україна