fbpx
У Бердянську розгорнуто дивізіон Морохорони

У Бердянську розгорнуто дивізіон Морохорони

Бердянськ Будівництво ВМС України Морська охорона Україна Флот

Завдяки підтримці партнерів стартувало облаштування пунктів базування в Бердянську, Маріуполі.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Морська охорона стрімко розвивається за рахунок власного потенціалу і за підтримки міжнародних партнерів.

«У 2020 році розгорнуто Ізмаїльський загін Морської охорони та Бердянський дивізіон катерів», – йдеться у повідомленні.

Попереду реалізація масштабного проєкту щодо реконструкції пункту постійного базування корабельно-катерного складу в Одесі.

Фото від Державної прикордонної служби України

Триває масштабна й всебічна підготовка до прийняття перших кораблів, вироблених в рамках українсько-французького проєкту.

Як зазначено, все – від поточної документації до підготовки персоналу, від місць базування до способів планування служби й використання сил та засобів Морської охорони – ретельно аналізується і реформується відповідно до кращих стандартів.

Навчальний центр Морської охорони, де готується основний кадровий потенціал молодших спеціалістів, минулого року підготував близько 450 фахівців.

Нагадаємо, у листопаді 2020 року стало відомо, що США побудують військові містечка в Бердянську та Маріуполі для підрозділів Морської охорони Державної прикордонної служби України.

Метою проєкту є підтримка розвитку інфраструктури та потенціалу Морської охорони Держприкордонслужби України Урядом США.

Також стало відомо, що головна база Військово-морських сил України буде побудована в районі Очакова (Миколаївська область).

Як було повідомлено, за підтримки керівництва держави ВМС від інших державних структур отримали гідротехнічні споруди та землю на узбережжі для будівництва баз поблизу Очакова та у Бердянську.

Бердянськ Будівництво ВМС України Морська охорона Україна Флот