fbpx
У Бердянську завершили створення інфраструктури для дивізіону Морохорони

У Бердянську завершили створення інфраструктури для дивізіону Морохорони

Азовське море Бердянськ Будівництво ДПСУ МВС Морська охорона Україна Україна-США Флот

У Бердянську завершили створення інфраструктури для дивізіону Морської охорони.

Про це інформує Мілітарний.

Будівництво сучасного військового містечка У Бердянську та створення інфраструктури для дивізіону Морохорони відбувалося в рамках реалізації міжнародного проєкту розбудови потенціалу морської прикордонної безпеки, повідомляє пресслужба Державної прикордонної служби.

Об’єкт створено за допомогою Програми з питань експортного контролю та безпеки кордонів (EXBS) Бюро з питань міжнародної безпеки і нерозповсюдження Державного департаменту США.

Будівництво та облаштування підрозділів Морохорони проходило за кращими стандартами аналогічних об’єктів Берегових охорон, – йдеться у повідомленні.

Метою проєкту є підтримка розвитку інфраструктури та потенціалу Морської охорони Державної прикордонної служби.

Загальна вартість проєкту складає 4 мільйони доларів.

У червні в місті Бердянськ були готові перші об’єкти пункту базування Морської охорони Державної прикордонної служби України.

Тоді в рамках робочої поїздки на схід України Тимчасово повірена у справах США в Україні Крістіна Квін відвідала будівництво пункту базування для дивізіону катерів та відділу спеціальних дій Морської охорони в Бердянську.

Завдяки реалізації цього проєкту Державна прикордонна служба України збільшить можливості реагування на зміни обстановки на морі, активізує модернізацію системи технічної підтримки Морської охорони.

Всі ці чинники позитивно вплинуть в цілому на потенціал України в охороні державного кордону на морі та суверенних прав України в її виключній (морській) економічній зоні.

Зауважимо, що Росія продовжує системне нарощування своєї присутності в Азовському морі. Окрім того, з її боку відбуваються регулярні провокації щодо цивільних суден, та корабельно-катерного складу Морської охорони та ВМС ЗСУ.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Азовське море Бердянськ Будівництво ДПСУ МВС Морська охорона Україна Україна-США Флот