fbpx
У Береговому розміститься частина ДШВ

У Береговому розміститься частина ДШВ

80 бригада ДШВ Будівництво Десантно-штурмові війська (ДШВ) Закарпаття Україна

У Береговому, що на Закарпатті, розміститься військова частина ДШВ.

Про це повідомляє Український мілітарний портал.

Напередодні у системі публічних закупівель Prozzoro було оголошено тендер на Проектно-вишукувальні роботи (інженерно-геологічні вишукування) по об’єкту: «Будівництво пункту постійної дислокації для розміщення військової частини А2582» у місті Берегове, Закарпатської області.

Роботи з проєктування буде проводити Державне підприємство Міністерства оборони України «Центральний проєктний інститут».

Як відомо з 2013 року військова частина А2582 (на початку створення 87-й окремий аеромобільний батальйон 80-ї бригади ДШВ, зараз – 3 БТГ 80 бригади ДШВ) базується у місті Чернівці.

До розгортання 80 полку у бригаду, частина базувалась у Львові та була третім лінійним батальйоном. Після розформування 300 механізованого полку у Чернівцях його пункт базування був обраний для створеного 87-го окремого аеромобільного батальйону.

Прибирання території колишнього ЛТП в Береговому

У лютому цього року військовослужбовці 48-ї інженерної бригади приводили у належний стан територію колишнього ЛТП (лікувально-трудового профілакторію) у Береговому, котрий було передано на баланс Міністерства оборони України.

Спочатку озвучувалась інформація про розміщення у Береговому одного з батальйонів 128-ї гірсько-штурмової бригади, котра базується на Закарпатті.

Ці наміри розкритикував міністр закордонних справ Угорщини Сійярто, тому варто очікувати заяв щодо щодо розміщення у Береговому частини ДШВ.


Читайте також: Стратегія протидії угорському впливу


У квітні 2020-го року на території Закарпатської області відбулись навчання Десантно-штурмових військ ЗСУ, із залученням літаків Повітряних Сил, вертольотів армійської авіації та інженерно-саперних підрозділів Сухопутних військ Збройних Сил України.

 

80 бригада ДШВ Будівництво Десантно-штурмові війська (ДШВ) Закарпаття Україна