fbpx
У Білорусі представили БПЛА «Чекан» і «Ловчий»

У Білорусі представили БПЛА «Чекан» і «Ловчий»

Авіація Білорусь БпА (Безпілотні апарати) Європа ОПК Світ Сусіди

У Білорусі представили вітчизняні безпілотні літальні апарати «Чекан» і «Ловчий».

Про це інформує Мілітарний.

Держкомітет ОПК Білорусі, повідомляє, що ВАТ «558 Авіаційний ремонтний завод» представить на 10-й Міжнародній виставці озброєнь і військової техніки MILEX-2021 свої новинки – ударні безпілотні літальні апарати.

УБАК-25 «Чекан» – це тактичний ударний безпілотний авіаційний комплекс, з безпілотним літальним апаратом одноразового застосування, тобто фактично він є «баражуючим боєприпасом».

БПЛА-камікадзе, призначений для ураження живої сили і техніки в світлий час доби в візуальних метеоумовах. Апарат має бойове навантаження до 2 кг і дальність бойового застосування до 25 км.

В свою чергу, УБАК-70 «Ловчий», це тактичний ударний безпілотний авіаційний комплекс, з безпілотним літальним апаратом – носієм авіаційних засобів ураження, який призначений для знищення живої сили і техніки противника.

Бойове навантаження дрона, сягає до 20 кг а радіус бойового застосування становить 70 км.

Варто зазначити, що на білоруському державному підприємстві «Завод точної електромеханіки» вирішена задача по адаптації малогабаритних протитанкових авіаційних бомб ПТАБ-2,5-1 для їх застосування ударними безпілотними авіаційними комплексами.

Певні технічні рішення дозволяють застосовувати ПТАБ-2,5-1 після їх вилучення з разових бомбових касет РБК-500-225 ПТАБ-2,5.

Вага авіабомби ПТАБ-2,5-1 – 2,5 кг, довжина – близько 38 см, тип заряду – кумулятивно-осколковий. Підривник донний контактної дії. Діаметр бомби по корпусу бойової частини – 60 мм, а діаметр в зоні кільцевого стабілізатора – 90 мм. Корпус боєприпасу обладнаний пристроєм для підвісу на балочний авіаційний тримач. У конструкції передбачено запобіжний пристрій на детонатор. Висота бойового застосування – 150 – 3000 метрів. ПТАБ-2,5-1 може застосовуватися для ураження живої сили, неброньованої і броньованої техніки.

Також в рамках заходів зі створення малогабаритних авіаційних засобів ураження для озброєння безпілотних літальних апаратів на РПУП «Завод точної електромеханіки» розроблені і виготовлені експериментальні (бойові) зразки модернізованих ПТАБ-2,5 масою 3,2 кг з посиленою осколковою дією – ПТАБ-2,5МБ1 (з осколками організованого дроблення) і ПТАБ-2,5МБ2 (з готовими вражаючими елементами).

Окрім того, розробляються легкі осколкові авіабомби на базі гранати РГ-42 – АТ-1 і АТ-2 масою 1 і 2 кг відповідно, оцінюються технічні можливості розробки легкої керованої плануючої авіабомби УПАБ-05 масою до 6 кг.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Авіація Білорусь БпА (Безпілотні апарати) Європа ОПК Світ Сусіди