fbpx
У Білорусі представили броньовану ремонтно-евакуаційну машину БРЕМ-70МБ1

У Білорусі представили броньовану ремонтно-евакуаційну машину БРЕМ-70МБ1

Білорусь Бронетехніка БТР-70 Європа Світ Сусіди

У сусідній Білорусі представили броньовану ремонтно-евакуаційну машину БРЕМ-70МБ1.

Про це інформує Мілітарний.

Державний комітет ОПК Білорусі повідомляє про представилену броньовану ремонтно-евакуаційну машину БРЕМ-70МБ1. Під час виставки MILEX – 2021 «140 ремонтний завод» продемонстрував нову власну розробку підприємства. Зразок техніки створено на базі модернізованого на підприємстві бронетранспортера БТР-70МБ1.

Як повідомлено, броньована ремонтно-евакуаційна машина призначена для здійснення технічної розвідки, евакуації несправних колісних броньованих машин і надання допомоги екіпажам при їх технічному обслуговуванні та ремонті.

Розробники зазначають, що спеціальне обладнання БРЕМ-70МБ1 і її технічні характеристики дозволяють ефективно вирішувати широкий спектр завдань в інтересах підрозділів, на озброєнні яких перебувають колісні бронетранспортери:

проведення технічної розвідки місцевості;
витягання застряглої броньованої техніки;
проведення евакуації несправних (пошкоджених) броньованих транспортних засобів;
проведення вантажопідйомних робіт при евакуації і ремонті БТР;
проведення ремонтних робіт на відповідних типах броньованої техніки;
забезпечення форсування водних перешкод зразками броньованої техніки;
транспортування бронетанкового майна;
надання технічної допомоги екіпажам машин в проведенні технічного обслуговування і ремонту;
ведення вогню по наземних і повітряних цілях;
виконання інженерних (землерийних) робіт;
забезпечення маскування при проведенні евакуації броньованої техніки.

Ремонтно-евакуаційна машина має броньований корпус, оснащена дизельним двигуном КАМАЗ-7403.10 потужністю 260 к.с., що забезпечує максимальну швидкість при русі по шосе – не менше 70 км/год; по грунтових дорогах – не менше 30 км/год. Маса зразка становить 13 т. Екіпаж машини – 4 людини.

Для забезпечення захисту екіпажів ремонтно-евакуаційної машини і пошкодженої броньованої техніки БРЕМ-70МБ1 обладнана баштовою кулеметною установкою з кулеметом 7,62 мм ПКТ (боєкомплект 2000 патронів).

З метою маскування і прикриття ремонтно-евакуаційної машини і пошкодженої бронетехніки своїх БРЕМ-70МБ1 обладнана шістьма установками для пуску димових гранат, що входять до складу універсальної системи 902У «Хмара-2», яка відстрілює боєприпаси на відстань 200 – 300 м та утворює суцільну димову завісу площею 50х28 м.

З метою подолання водних перешкод машина оснащена водометним рушієм, що дозволяє розвивати на плаву максимальну швидкість не менше 6 км/год.

До складу ремонтно-евакуаційного обладнання входить дві кран-стріли вантажопідйомністю 800 кг і 1 200 кг, тяглова лебідка з двома блоками, металева знімна вантажна платформа вантажопідйомністю не менше 200 кг, зварювальний генератор ГДЕ-25, штатний комплект інструменту, спеціальних пристосувань і оснащення.

Для стійкого і надійною зв’язку на БРЕМ-70МБ1 встановлена ​​білоруська цифрова радіостанція Р-181-50ТУ «Дрофа», яка забезпечує передачу мовної та цифрової інформації по завадозахищеному каналу зв’язку.

 


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Білорусь Бронетехніка БТР-70 Європа Світ Сусіди